Close

Strona 1458 z 1849 PierwszyPierwszy ... 45895813581408144814561457145814591460146815081558 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 571 do 14 580 z 18486
  1. #14571

    Domyślnie

    Tak naprawdę to projektowane w Niemczech a budowane na Słowacji .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  2. #14572

  3. #14573

    Domyślnie

    używałem pierwszego modelu pirelli, były bardzo dobre (zrobione prawie 110 tyś) kupiłem następny model, te już były średnie, a po przejechaniu ok 40 tyś, już mniej niż takie sobie, aktualnie używam https://www.oponeo.pl/model-opony/go...or-4seasons-g2 - i te po przejechaniu ok 34 tyś dalej "pracują" w przyszłym roku takie same kupuję do auta żony, mogę je polecić z czystym sumieniem
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #14574

    Domyślnie

    Te sa niestety duzo drozsze.

  5. #14575

    Domyślnie

    Jeżeli już mowa o oponach, co sądzicie o Dębica Frigo HP2? warte zainteresowania?
    Nikon, Nikkor i SaBinka

  6. #14576

    Domyślnie

    Mialem w Clio. Super.

  7. #14577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    używałem pierwszego modelu pirelli, były bardzo dobre (zrobione prawie 110 tyś) kupiłem następny model, te już były średnie, a po przejechaniu ok 40 tyś, już mniej niż takie sobie, aktualnie używam https://www.oponeo.pl/model-opony/go...or-4seasons-g2 - i te po przejechaniu ok 34 tyś dalej "pracują" w przyszłym roku takie same kupuję do auta żony, mogę je polecić z czystym sumieniem
    Hałasują latem jakoś specjalnie niedokuczliwie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #14578

    Domyślnie

    ciężko mi powiedzieć odnośnie hałasu, mam stare auto, a wtedy dbali jeszcze o wygłuszenie , nie ważne przy jakiej szybkości, radia nie muszę dawać dużo głośniej i w rozmowie też nie przeszkadzają, po zdjęciu typowo letnich, ponoć dobrych (tak zostało kupione auto) nie odczułem różnicy w głośności, w prowadzeniu już tak
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #14579
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Mój bus poszedł właśnie badanie stanu zużycia silnika do zaprzyjaźnionego serwisu (rozważałem wymianę auta na nowe).

    - gładzie cylindrów i pierścienie są w wymiarach fabrycznych.
    - wał korbowy j.w.
    - panewki zużyte w 50%, więc profilaktycznie wleciały nowe, ale jeszcze nominalne.
    - turbo się lekko poci, ale brak luzu osiowego i bdb stan wirników dyskwalifikuje ew. wymianę.
    - wtryski maja fabryczne korekty.
    - miska olejowa mocno skorodowana, wleciała nowa.
    - głowica nie ruszana ze względu na brak podstaw do inspekcji.
    - profilaktycznie wleciały wszystkie nowe przewody hamulcowe.

    720 tys. km na Castrolu. Tylko nigdy dłużej, niż 10 000 km.


    Przy okazji wyszła dość mocna korozja niektórych elementów podwozia. W związku z tym i powyższym, bus trafił do zakładu zajmującego się renowacją aut. Wszystko zostanie odtworzone do stanu fabrycznego, a następnie starannie zabezpieczone. koszt niemały, bo około 10 tysi, ale to i tak dużo mniej niz pierwsza wpłata na nowego. I według mechaniorów i blacharzy, pojeździ to to jeszcze dłużej niż obecne nowe, a rat spłacać nie trzeba.


    Dlaczego już się tak nie robi aut? Tak wiem, hajs, pseudoekologia, hajs...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #14580

    Domyślnie

    bo kto teraz tyle jeździ , widzę to w firmie dla której świadczę usługi, czyli częstotliwość wymiany aut i ta czym nowsze to tym większa i częściej te auta odwiedzają serwis, nie mówiąc już o wykończeniu wewnętrznym, bo ten bardzo szybko pokazuje zużycie większe niż stan licznika, a aut mają wiele
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 1458 z 1849 PierwszyPierwszy ... 45895813581408144814561457145814591460146815081558 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •