Close

Strona 1434 z 1845 PierwszyPierwszy ... 43493413341384142414321433143414351436144414841534 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 331 do 14 340 z 18447
  1. #14331
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Hehe.
    vw.jpg
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #14332

    Domyślnie

    Hej wszystkim,w niedalekiej przyszłości chciałbym kupić sobie samochód osobowy dla siebie i mojej rodziny. Mam dwójkę dzieci. Żona raczej nie jeździ więc tylko ja będę kierował tym samochodem. Mój budżet to max 35 tys złotych. Znalazłem takie zestawienie http://www.auto-motor-i-sport.pl/por...ysiecy,18449,1 Myślałem o tej Skodzie Octavii II w combi. Fajne duże auto. A jakie jest wasze zdanie na temat tej listy? Możecie coś polecić z własnego doświadczenia? Dodam, że chcę nim jeździć też w plener w górach cykać fotki bo to mój mały fetysz (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie :P)

  3. #14333

    Domyślnie

    Wg mnie wybierz kilka modeli ktorymi jestrs zainteresowany, nastepnie zobacz je na zywo, a najlepiej przejdź sie. Wtedy wybierz te które spełniają oczekiwania i szukaj...
    Z mojego doświadczenia, skup się na autach z górnego przedziału cenowego, na takich z polskiego salonu. Z takim budżetem odpuść sobie z usa i komisy- będą to w wiekszosci ulepy, które w przyszłości zagwarantują Ci duże koszta.

    Warto szukać rozumem i schować serce.
    Tego typu rankingi mogą służyć jakoś początkowa pomoc, ale prawda jest taka, że piszą je stażyści i mają sporo dziur.

    Ja mam zakodowane że skoda to rozsądny wybór, po prostu dobre auto, które jeździ. Ale też popularne, okolo 9% populacji maialo szkode, co za tym idzie wymaga zmorzonej czujnosci w zakupie.

    Jako ciekawostka. Przez ostatnie 8 dni miałem wypożyczena w Norwegii octavie z 2019 roku, 4x4 w tdi. Fajne auto .. ale jakoś z uśmiechem przesiadlem się do starego volvo.
    Ostatnio edytowane przez MR ; 23-08-2019 o 23:41

  4. #14334

    Domyślnie

    To ja mam zapytanie, bo patrze po ofertach ale moze cos oczywistego przeoczylem.

    Moj kolega, rozsadny kierowca, spokojnie jezdzacy. Tak ze na parkingu wrzuca kierunki.
    Otoz ten kolega chce kupic nowy samochod. Bedzie to fura na jakies 10 lat, w gre wchodzi tylko nowka z salonu.
    Budzet okolo 60 tys zl, no z lekkim haczykiem jakby co.
    Do tej pory jezdzil Astra 2 z ostatnich lat produkcji. Tez byl kupiony jako nowy.
    Natlukl nim jakies 150-170tys i silnik ma przytarte panewki, a jeszcze go ostatnio troche rozbil przodem. Pojdzie za jakies totalne grosze.

    Wymagania, ktore samochod powinien spelniac;
    Klima (manualna badz automatyczna) i szyby w pradzie z przodu przynjamniej. Wiecej mu nie trzeba, zadnego wypas audio czy wielkich wyswietlaczy lub aktywnego tempomatu czy asystenta pasa ruchu czy innych *******. Tego nie trzeba.
    Samochod ma byc gabarytowo taki jak Astra 2 w srodku i na zewnatrz albo wiekszy. Raczej hatchback. Zeby np mozna bylo kosiarke bo bagaznika wlozyc.
    Wszelkie male miejskie srajtki typu Volkswagen UP, Fiesta czy Corsa odpadaja. Zadnych silnikow 0,9 w turbo czy 1,1 lub 1,2.
    Zwykle 1,4 lub 1,6 z moca okolo 100km, najlepiej bez turbo.
    Czyli klasa B, choc fajnie by bylo jakby to bylo C - tylko nie wiem czy budzetu starczy.
    Dacia odpada, niech ma cos od zycia Fajnie by bylo jakby "ogolny poziom" samochodu byl wyzszy niz w Astrze.

    Co Panowie radza?
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 24-08-2019 o 00:00
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #14335
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Fiat Tipo. Lepszego stosunku cena/jakość obecnie się nie znajdzie. I ma też w ofercie wolnossące 1.4. Polecam przejechać się po salonach Fiata - często stoją fajne, nowe egzemplarze na stanie w śmiesznych pieniądzach.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #14336

    Domyślnie

    aktualnie mój syn ma służbowe Citroën C-Elysée, po zajeżdżeniu Saba, miałem okazję tym pojeździć (miałem też astry więc do nich się odniosę porównując), więc osobiście jeśli miał bym się decydować na nowe auto w "rozsądnej cenie" to prawdopodobnie padł by wybór na niego, co w nim jest do poprawy (szukałem wad jeżdżąc), na pewno dołożyć maty wygłuszające i wymienić wsteczne lusterko, nie, nie jest w nim głośno, ale ze względu na cenę jakoś pominęli wygłuszenia i w przypadku deszczu jest to już denerwujące (astra miała to lepiej rozwiązane), co do silnika to jeździłem 1,6 i to jest bardzo podobnie do astry, zawieszenie to komfort, na pewno nie do ostrej jazdy ale do komfortowego przemieszczania, trzeba się troszkę przyzwyczaić do układu kierowniczego, ale to sprawa dwóch godzin jazdy i wtedy jest już złudzenie, że jest normalnie, miejsca więcej niż w astrze (przód i tył), co do wytrzymałości to jest ich kilka w firmie gdzie pracuje syn i na razie żadnej nie zajeździli co można powiedzieć, że to bardzo wyjątkowa sytuacja, serwis bezproblemowy również cenowo
    mogę też bezpośrednio porównać do Toyoty Corolla e12 (taką mam), więc wygoda na plus dla CItroena, obsługa (sprzęgło, biegi itp) też Citroen wygrywa, Ilość miejsca Citroen daje wrażenie o klasę wyżej, silnik, Toyota bardziej dynamiczna (ta sama moc, ale wyższe obroty i krótsza skrzynia), co do głośności to w Toyocie dźwięk jest bardzie wygłuszony
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #14337

    Domyślnie

    Ciekawe rzeczy piszecie. Teraz tylko powychwytywac te niuanse co mozna miec i za ile.
    Fiat jakby drozszy troche, ale wiecej wersji nadwozia ma. Oba samochody idealne gabarytowo.
    Hatchback u fiata drozszy niz Sedan a krotszy bagaznik ma.

    Podziekowal.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #14338

  9. #14339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Ale co volvo, to volvo...
    A nie, co Holzwagen to Holzwagen?...Ofc Passat w tdiku
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #14340

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    aktualnie mój syn ma służbowe Citroën C-Elysée, po zajeżdżeniu Saba.......
    Jakoś tak z definicji unikam takich wynalazków motoryzacyjnych typu duży samochód zbudowany na platformie podwoziowej małego auta segmentu B. Z daleka mi to pachnie dawnym Fiatem Sieną . Wiem jedzie to to wygodne jest i dzisiejsze Cytryny już całkiem niezawodne auta.
    Mały to mały duży to duży a potem ktoś powie, że budżetowy rodzinny sedan z 500+
    Z tych na F to TIPO jest do bólu zwykłym poprawnym samochodem i to sporym i niedrogim.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1434 z 1845 PierwszyPierwszy ... 43493413341384142414321433143414351436144414841534 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •