Close

Strona 1299 z 1843 PierwszyPierwszy ... 299799119912491289129712981299130013011309134913991799 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 981 do 12 990 z 18424
  1. #12981

    Domyślnie

    Ale chesz przez te odpryski sprzedac czy jak?

    Pierwszy sposob malo trwaly, to taka specjalna biala kredka do takich rys pomalowac.
    Nie bedzie tak bardzo widac i w sumie mozna to co jakis czas poprawiac.
    Poprawiac az sie przyzwyczaisz do tych 2 odpryskow albo nie pojawia sie nowe.

    Drugi sposob to kupic taka buteleczke z pedzelkiem z lakierem na zaprawki.
    Sa takie sklepy co to sprzedaja. Podajesz marke i kod lakieru.
    Wpuszczasz taka kropelke w odprysk a jak wyschnie to wodnym drobniutkim papierem sciernym wyrownujesz i potem spolerowac pasta polerska. Widoczne bedzie tylko pod swiatlo i na upartego.
    Trzeci sposob to lakiernik i lakierowanie.
    Ale to juz by byla ekstrawagancja wydac kolo tysiaka przez dwa drobne odpryski.

    A co do przyssawki. To probowales pro-tipa z poslinieniem jej?

    P.s Ty bys sie jakimis wazniejszymi rzeczami zajal . Jakis serwis zrobil.
    Np olej w skrzyni biegow wymienil, bo pewnie nie wiadomo kiedy byl zmieniany.
    Albo moze nowe swiece zarowe, bo jak sa od nowosci to za 2-3 lata moga byc zapieczone i bedzie klopot. Albo filtr paliwa jak ci doradzali.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 17-02-2019 o 03:29
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #12982

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Brałem pod uwagę DOD LS500W. YouTubowi recenzenci chwalili tą kamerkę za jakość nagrywanych filmów jak również za obługę itd. Natomiast na amazonie ludzie narzekają na słabą jakość gniazd - mają tendencję do luzów. Kamerka może przestać nagrywać przez to bez naszej wiedzy.
    Ja mam od paru lat DOD LS-460W. Używana jest w trucku, w naprawdę ciężkich warunkach - drgania, temperatury, praca od rana do wieczora i bardzo ładnie się sprawdza.
    Tu chodzi o to, że o ile większość kamerek ma dobrą jakość obrazu, ale w dzień, to w nocy jest kaszana. No i dlatego DOD wygrywa, bo ma sensor Exmor od Sony.
    U mnie z gniazdem nic się nie dzieje, a jeśli nawet u kogoś lata, to można chwycić kabel trytytką, żeby nie miał zbyt dużych luzów. Ot, cała filozofia.

  3. #12983

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Co do opon wybrałbym coś ze średniej półki zaufanej firmy. Komplet gum np. Uniroyal Rainsport 3 zmieści się w 1k PLN i ma bardzo "rasowy" wygląd bieżnika. Nie ma się co oszukiwać, różnice w osiągach opon uznanych marek są laboratoryjne. Jedne zatrzymają auto pół metra przed konkurencją, inne z kolei są cichsze. No i raczej nie jeździ się po mieście czy innych zakrętach ze wskazówką obrotomierza na czerwonym polu więc "wyczynowe" opony można sobie odpuścić.
    Różnice nie są laboratoryjne. Np. Taki hałas.

    Kupowałem do poprzedniego samochodu Dunlop SP Sport Bluresponse i one kurcze jeżdżą cicho.
    A jeszcze lepiej było z zimowkami Fulda KRISTALL MONTERO 3 które nie dość, że były cichsze od poprzednich to nie były glosniejsze od letnich!

    Kosmos w komforcie w porównaniu do michelinow i Nokianów, że które mam teraz ;(

  4. #12984

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    mam 2 odpryski z przodu auta.
    1 na samym dole pod rejestracją (największy, widać z kilku metrów 1cm pewnie ) drugi mniejszy na masce z przodu...

    Są jakieś magiczne zestawy naprawcze np. w ASO?

    Jak to naprawić?

    Oczywiście, umyte, nasmarowane auto pastą/woskiem wygląda extra... ale czarne kropy widać z daleka

    Jak to naprawić?

    Może sprzedać tego najszybszego Golfa na Pomorzu (zarobić) i pojechać znowu do DE? Przecież, to noc i dzień roboty Później dzień/2 dni roboty z opłacaniem cła i rejestracją auta
    Polecam przyciemniane szyby w kombi fajnie to wygląda, ok 400 zl w dobrym warsztacie w Gdyni.

  5. #12985

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Albo filtr paliwa jak ci doradzali.
    Ale Sokolnik mówił, że u Niego w rodzinie jeszcze nikt nigdy filtra ON nie wymieniał
    Żłośliwość z pogwałceniem RODO jak najbardziej celowa, co by kolegę od mega problemów uchronić i jeszcze większych wydatków u cwanych mechaników.
    Wymian oleju w skrzyni biegów bardzo by się przydała autu którym ma się zamiar jeszcze jeździć i jeździć, choć podobno się nie wymienia

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Co do opon wybrałbym coś ze średniej półki zaufanej firmy. Komplet gum np. Uniroyal Rainsport 3 zmieści się w 1k PLN i ma bardzo "rasowy" wygląd bieżnika.
    Fakt wyglądają kozacko i cena okrutnie atrakcyjna. prawdą też może być, że są zbliżone jakością do jakiś z klasy premium, bo i w tym i w tym segmencie są opony mniej i bardziej udane. V-MAX tylko 240 km/ h stanowczo za mało na Golfa
    https://www.oponeo.pl/model-opony/un...SAAEgI65_D_BwE
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-02-2019 o 11:56
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #12986

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Polecam przyciemniane szyby w kombi fajnie to wygląda, ok 400 zl w dobrym warsztacie w Gdyni.
    mam przyciemniane szyby z tyłu, i faktycznie, wygląda to super, nawet koleżanka wczoraj zwróciła na to uwagę (wczoraj mieliśmy gości i małą przejażdżkę)

    Jakbym spał na pieniądzach to bym mu wszystko powymieniał :P
    opony letnie to priorytet na marzec bo wrócę z narty i przydałoby się w połowie marca zmienić opony pewnie... Przecież już śniegu nie będzie

    Naprawić antenę na dachu... przy okazji wymiany uszczelki skonsultuję się z wujkiem...on robi takie rzeczy a nawet większe rzeczy lakieruje... coś doradzi
    Nagadam mu że Justynie się to nie podoba i musi być zrobione bo inaczej rozwód
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #12987

    Domyślnie

    Przed wyjazdem na narty filtr ON + olej w silniku, bo to, że komputer pokazuje, że za 7 tys wymiana to znaczy, że już warto wymieniać. Zapisz sobie przebieg przy którym zrobisz wyminę i nie sugeruj się wskazaniami kopa. co 12- max 15 tys km trzeba wymienić, jeśli to porządny olej. Jeśli tanizna jakaś to co 10 tys km.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #12988

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Polecam przyciemniane szyby w kombi fajnie to wygląda, ok 400 zl w dobrym warsztacie w Gdyni.

    Przyciemniane szyby super sprawa, ale ja bym z tym nie przesadzał. Mam zamiar przyciemnić jeszcze raz, ale tym razem z dużo większą przepustowością światła. Przy obecnym przyciemnieniu widoczność jest zbyt słaba.

    Aha, wracając do opon. Ze średniej półki kilku znajomych chwali sobie Hankook.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez bryk77 ; 17-02-2019 o 16:41

  9. #12989

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    ... Przy obecnym przyciemnieniu widoczność jest zbyt słaba....
    Mam fabrycznie mocno przyciemniony tył i niestety w połączeniu z tą jakby łagodnie opadającą linią dachu i tylną klapą bagażnika jest to uciążliwe przy parkowaniu, zerkasz do tylu, a tam jaskinia. Zdecydowanie lepiej do przodu i po zakrętach focusem się jedzie.

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-02-2019 o 16:52
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #12990

    Domyślnie

    I mnie to się sprawdza głównie z uwagi na czterołapa

    20190217_092226.jpg

Strona 1299 z 1843 PierwszyPierwszy ... 299799119912491289129712981299130013011309134913991799 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •