Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: róża

  1. #1

    Domyślnie róża

    Proszę o poradę co źle co dobrze co poprawić. Moja tak naprawdę 2 sesja portretowa.


    D80 - sigma 28-70 f/2.8 - 50f/1.8 - SB800 - ciąg dalszy nastąpi...

  2. #2

    Domyślnie

    Przede wszystkim siadł WB. Nie widzisz, że wszystko jest mega czerwone? Masz przepalony czerwony kanał - widać na róży i paznokciach. Jak masz NEFa, to pokręć suwaczkami przy wywoływaniu.
    Aha, wydaje mi się, że ostrość jest na włosach, a nie na oczach.
    Pozdrawiam
    Michał

  3. #3

    Domyślnie

    No trochę chyba za dużo tego czerwonego dałem, sam miałem takie wrażenie że za mocne, co do ostrości to mi się wydaje, ze jest na oczach i trochę na włosach się ukazała.
    D80 - sigma 28-70 f/2.8 - 50f/1.8 - SB800 - ciąg dalszy nastąpi...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •