Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Warunki zabawy!

  1. #51
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    zgłaszam sugestię 11 punktu,

    11. Za zgodą obu pojedynkujących się w sondzie zostaje wstawiona 3 opcja "nie na temat"

    Konsekwencją było by np. powtórzenie pojedynku. Myślę, że podniosło by to poziom prac...

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    zgłaszam sugestię 11 punktu,

    11. Za zgodą obu pojedynkujących się w sondzie zostaje wstawiona 3 opcja "nie na temat"

    Konsekwencją było by np. powtórzenie pojedynku. Myślę, że podniosło by to poziom prac...
    Popieram
    D7200

  3. #53

    Domyślnie

    a ja nie popieram. powiem wiecej: uwazam to za kiepski pomysl jesli ktos nie jest w stanie dostrzec w pracy odniesien do tematu i to go sklania o nieglosowania to niech po prostu nie glosuje. niektorzy tworcy i tfurcy nie lubia prostych rozwiazan i lopatologicznego przedstawiania o co chodzi. czasem do zrozumienia pracy pozornie nie na temat wystarczy troche dlzuej nad nią przystanac, czasem trzeba miec jako-takie pojecie o elementach kultury, do ktorych sie odnosi, ale bardzo odwaznym jest twierdzenie, ze cos jest nie na temat - szczegolnie w dobie sztuki kontekstualnej przywolam tutaj 2 przyklady - jeden z fornej i drugi z dolnej pojedynkowej polki gdyby ktos byl kulturowym laikiem do tego stopnia, ze nie widzialby zwiazku miedzy zegarami, a sztuką Salvatora Dali, bardzo latwo by mu bylo rzucic, ze praca Andrzeja z jego pojedynku z Sailorem byla nie na temat. ot - gola babka cos tam sobie rozrywa. drugi przyklad: wiele osob przed rozstrzygnieciem mojego pojedynku z Alem wskazywalo, ze nie dostrzega zadnego zwiazku mojej pracy z tytulem. po rozstrzygnieciu wyjasnilem jak ja to widzialem - mysle, ze broniac przynajmniej tego, ze "praca byla na temat". a to, ze ktos nie probowal nawet poszukac mozliwych skojarzen, to juz jego sprawa...
    tak wiec sumujac: sądom co jest na temat a co nie, mowie nie

  4. #54

    Domyślnie

    11. Maksymalna waga zdjęcia to 300kb (najlepiej by nie przekraczała jednak 250 kb) - zmiana wprowadzona od poczatku sierpnia br.
    Może lamerskie pytanie ale czym najlepiej i najszybciej zmniejszyć fotke do tych 250kb. Proszę o opis krok po kroku.
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    3. Strony ustalaja publicznie czas w jakim zdjecia musza byc przeslane moderatorowi i wszelkie inne warunki, jednak nie moze on byc dluzszy niz 30 dni.
    warto by było podać, do którego moderatora przesyłać zdjęcia....
    D80

  6. #56
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    jest podane:
    holka, ALF, glisek, pebees

  7. #57

    Domyślnie

    komu przyslac zdjecia??
    no jak to kurcze komu? przeciez jest w warunkach zabawy podany KONKRETNY adres email, czyz nie????

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    komu przyslac zdjecia??
    no jak to kurcze komu? przeciez jest w warunkach zabawy podany KONKRETNY adres email, czyz nie????
    Oki doki
    ...sądziłem, że jest jeden moderator wyznaczony do odbierania fotek konkursowych....ale jeśli trzeba wysłać te same fotki do wszystkich moderatorów to spoko

    żartowałem...
    D80

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •