Cztery i pięć..Czwórka daje radę...![]()
Szukaj
Cztery i pięć..Czwórka daje radę...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
W jedynce kadr mi sie bardzo podoba. No i 4 i 5.
Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
http://press-shots.blogspot.com/
Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587
Dla mnie 4 zdecydowanie się wybija,
ale generalnie całkiem udane tatrzańskie pocztóweczki.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Bardzo fajny zestaw, być może gdzie nie gdzie można jeszcze lekko dotknąć te fotografie ale to takie detale![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Mi rowniez najbardziej podobaja sie 4 i 5.
Calosciowo wyglada to bardzo ciekawie![]()
Najbardziej 4 i 5 mi się widzą, ale chyba słabo wyostrzyles te zdjecia.
A mi kolega mówił że za bardzo wyostrzone ...
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Skontaktuj się z nami