Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Czerwone Wierchy

    coś z dzisiejszego wypadu w Tatry ...



    i coś w bardziej żywych kolorach

    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  2. #2

    Domyślnie

    Zazdroszczę wycieczki. Co do samych zdjęć. 3, 2 i 1, tak moim zdaniem można je ułożyć od najlepszej poczynając. Trójka ładna kolorystycznie (szkoda tylko czerni w cieniach, w LD), Na dwójce i jedynce, zbyt jasne góry trochę mnie rażą.
    PS. Miałeś bardzo ładne niebo.



  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie 1 i 2 wydają się lekko wyprane, dodać kontrastu?
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoMichal Zobacz posta
    no właśnie 1 i 2 wydają się lekko wyprane, dodać kontrastu?
    Myślę, że warto poeksperymentować. Automatycznie, w miarę podnoszenia kontrastu, będzie się zwiększało nasycenie, więc ten zabieg, odpowiednio zastosowany, powinien przynieść tylko korzyść.



  5. #5

    Domyślnie

    A tak ...

    4.
    5.

    już nie dokładnie czer. wierchy, ale okolice
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  6. #6
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    No mnie najbardziej spodobała się piątka za kolorystykę i ładne uchwycenie pasm (chociaż chyba trochę szkoda że horyzont bliżej połowy - tak miało pewnie być)
    .

  7. #7

    Domyślnie

    Ostatnie najlepsze... Kapitalna gra światła i cieni
    NIKON

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    4 i 5 ladne....na 5 swietne te cienie sa....reszta no niestety ale taka o niczym.....

  10. #10

    Domyślnie

    ładne foty, naj nr 4 i 5

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •