Szukaj
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Zazdroszczę wycieczki. Co do samych zdjęć. 3, 2 i 1, tak moim zdaniem można je ułożyć od najlepszej poczynając. Trójka ładna kolorystycznie (szkoda tylko czerni w cieniach, w LD), Na dwójce i jedynce, zbyt jasne góry trochę mnie rażą.
PS. Miałeś bardzo ładne niebo.
no właśnie 1 i 2 wydają się lekko wyprane, dodać kontrastu?
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
No mnie najbardziej spodobała się piątka za kolorystykę i ładne uchwycenie pasm (chociaż chyba trochę szkoda że horyzont bliżej połowy - tak miało pewnie być)
.
Ostatnie najlepsze... Kapitalna gra światła i cieni
NIKON
i coś na bonus
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
4 i 5 ladne....na 5 swietne te cienie sa....reszta no niestety ale taka o niczym.....
Nikon http://greg77.com/
ładne foty, naj nr 4 i 5![]()
Skontaktuj się z nami