Szukaj
Mi bardziej gest modelki przypomina chwalenie się przed koleżankami pierścionkiem zaręczynowym niż pokazywaniem komuś środkowego palca.
Sorry, ale drapieznosci w tym zdjęciu nie ma... No i ta stylizacja. Miało to być coś a'la wyrośnięta lolitka?
Moim zdaniem nie udane.
Ale światło i tło fajne.
no na tym prawym mogła wydąć ( tak się pisze ?) bardziej wargi , więcej pewności , ale i tak oba bardzo dobre ;]
Skontaktuj się z nami