Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w wyborze TV

    Witajcie,
    jestem na kupnie TV LED-a i nie wiem który wybrać.
    Może coś poradzicie, może ktoś z was któryś posiada:

    1. Samsung 32" LED UE32B7000 (link)

    2. Samsung 32" LED UE32C6500 (link)

    Na Tv mam 3 tys i w grę nie wchodzi na pewno LG ( mam wrogość do tej marki).

    Jeżeli ktoś może, proszę o pomoc który wybrać z podanych egzemplarzy
    “Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.”
    Robert Bresson

    Moja mała galeria.

  2. #2

    Domyślnie

    przede wszystkim opisz do czego będziesz potrzebował TV i w jakich warunkach ma on pracować... jakie są Twoje oczekiwania...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    przede wszystkim opisz do czego będziesz potrzebował TV i w jakich warunkach ma on pracować... jakie są Twoje oczekiwania...
    przeważnie tv służy do oglądania, sugerujesz że jeden służy do programów informacyjnych, drugi do filmów a trzeci do tvm turbo? jak kupujesz hi-fi to bierzesz pod uwage rodzaj muzyki jaki słuchasz, wielkość pomieszczenia, układ mebli etc.patrz na szybkość odświeżania, kontrast, i producenta matrycy, samsungi produkuja najlepsze matryce i taki polecam, ja mam samsunga lcd i jestem mega zadowolony, to i wzornictwo samsung ma przednie, kiedyś Karim Rashid wypowiadał się na temat designu samsunga oceniając go bardzo wysoko ale jeżeli chodzi o tv to powinieneś dobrać przekątną do odległości od tv do miejsca oglądania, np. 32' odległość 3,2 m, tak ogólnie jest przyjete, ale w sumie ja mam 40' a odległośc jakieś 3 m.

  4. #4
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Za 3 tysie to spokojnie możesz szukać Samsunga 40 cali. No chyba, że musi mieć podświetlenie LED to będzie trudniej. 16:9 w 32 calach to wbrew pozorom mały ekran.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Moja rada taka
    32 cale to jest stanowczo za mało
    to wysokość telewizora 25 calowego(+ 1 cm)
    Sam kupiłem 47 cali i... teraz chciałbym więcej

    do polecenia Philips z ambilight'em fakt ,że tu tylko stereo
    http://elecity.pl/philips-tv-led-phi...605h,id-119010
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  6. #6

    Domyślnie

    Przy wyborze TV HD warto wziąć pod uwagę odległość z której się go ogląda
    by mieć szansę dostrzec te wszystkie detale.
    Wielkość TV powinna ściśle zależeć od tej odległości.
    Jeśli mamy za mały TV (siedzimy za daleko) nie dostrzeżemy różnicy pomiędzy zwykłym materiałem a HD.


    Oczywiście warto mieś tzw full HD i brać pod uwagę rozdzielczość 1920x1080
    (coraz łatwiej o filmy, programy w HD)

    LED to w sumie to samo co LCD tyle,
    że z innym podświetlaniem,
    nie wiem czy warto dopłacać za tą technologię.

  7. #7

    Domyślnie

    godnym polecenia tv jest samsung le40c650, ale to nie jest LED.
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    przeważnie tv służy do oglądania, sugerujesz że jeden służy do programów informacyjnych, drugi do filmów a trzeci do tvm turbo?
    tv służy do oglądania owszem... ale można jeszcze grać na konsoli podłączonej pod TV, można oglądać filmy z pendrive (w różnych formatach), można podłączyć do tv komputer, korzystać z internetu... itp... także zdecydowanie poza samym oglądaniem telewizji z takim telewizorem można robić inne rzeczy także nie specjalnie chwalił bym się swoją ignorancją w tym temacie... Parametry telewizora naprawdę sa zależne od tego do czego się go potrzebuje...

    p.s. Ja mam Samsunga 40" B650 i jestem bardzo zadowolony... ma wszystko czego potrzebowałem ale nie jest podświetlany przez ledy... 32" jeśli nie jest to backupowy tv albo nie ma ograniczeń gabarytowych to zdecydowanie mały tv...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #9

    Domyślnie

    ja mam samsunga 40'' b560 i polecam jak najbardziej
    www.amarell.cdx.pl - fotografia okolicznościowa

  10. #10

    Domyślnie

    Plazma Panasonic
    Nikon Fx

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •