A D3100 nie będzie tańsze od D90? Ma silnik AF?
Szukaj
raczej nie, niestety...
D90, N55-300VR, N18-105VR, N35/1,8, sb-600
Każdy ma prawo wyboru ja jestem zadowolony (przynajmniej na razie) D90 za duży za cięzki.
jedynie czego żałuję teraz to to że nie mam kasy na nikona 85 ale spoko jeszcze 120 dni i będzie oki
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
Jeśli patrzysz na zakup budżetowo to kx nie jest złym wyborem. Ergonomia może i niższa ale startowy zestaw z 18-55 i 50-200 możesz mieć za niecałe 2300.
Do nauki jak znalazł a możesz sobie za naprawdę niewielkie pieniądze dokupić full manualnych obiektywów do których kiks daje ci pomiar światła i stabilizację obrazu.
Tego nawet D90 nie ma, pomiar światła wycieli chyba tylko po to żeby D300 wyglądał bardziej profi![]()
Za zaoszczędzone pieniądze dokup lampę lub statyw.
Jak już pofotografujesz i będziesz wiedział dokładnie co ci do szczęścia potrzeba to dopiero wtedy przymierzysz się do wyższych kosztów.
Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek
Skontaktuj się z nami