Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55
  1. #31

    Domyślnie

    A D3100 nie będzie tańsze od D90? Ma silnik AF?

  2. #32
    Oszczędny w słowach Awatar abiele
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Posty
    99

    Domyślnie

    raczej nie, niestety...
    D90, N55-300VR, N18-105VR, N35/1,8, sb-600

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    albo D300 jak masz kasę ogólnie polecam D700 idealane na pierwsze lusto
    słuchaj ja też mam d5000 i po kilku miesiącach użytkowania zły jestem na siebie, że nie kupiłem d90. Może uchronię kogoś od plucia sobie w brodę za kilka stów. Ergonomia robi swoje.
    Oczywiście z d5000 jestem zadowolony ale teraz wybrałbym inaczej.

  4. #34

    Domyślnie

    Każdy ma prawo wyboru ja jestem zadowolony (przynajmniej na razie) D90 za duży za cięzki.
    jedynie czego żałuję teraz to to że nie mam kasy na nikona 85 ale spoko jeszcze 120 dni i będzie oki
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  5. #35

    Domyślnie

    nikon 85 to....
    Wlasnie, co to?

  6. #36

    Domyślnie

    Koledze radcom zapewne chodzi o Nikkor'a

  7. #37

    Domyślnie

    Jeśli patrzysz na zakup budżetowo to kx nie jest złym wyborem. Ergonomia może i niższa ale startowy zestaw z 18-55 i 50-200 możesz mieć za niecałe 2300.
    Do nauki jak znalazł a możesz sobie za naprawdę niewielkie pieniądze dokupić full manualnych obiektywów do których kiks daje ci pomiar światła i stabilizację obrazu.
    Tego nawet D90 nie ma, pomiar światła wycieli chyba tylko po to żeby D300 wyglądał bardziej profi
    Za zaoszczędzone pieniądze dokup lampę lub statyw.
    Jak już pofotografujesz i będziesz wiedział dokładnie co ci do szczęścia potrzeba to dopiero wtedy przymierzysz się do wyższych kosztów.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mori Zobacz posta
    Jeśli patrzysz na zakup budżetowo to kx nie jest złym wyborem. Ergonomia może i niższa ale startowy zestaw z 18-55 i 50-200 możesz mieć za niecałe 2300.
    Do nauki jak znalazł a możesz sobie za naprawdę niewielkie pieniądze dokupić full manualnych obiektywów do których kiks daje ci pomiar światła i stabilizację obrazu.
    Tego nawet D90 nie ma, pomiar światła wycieli chyba tylko po to żeby D300 wyglądał bardziej profi
    Za zaoszczędzone pieniądze dokup lampę lub statyw.
    Jak już pofotografujesz i będziesz wiedział dokładnie co ci do szczęścia potrzeba to dopiero wtedy przymierzysz się do wyższych kosztów.
    Generalnie idea nie jest zła, tylko tak czy siak musisz wybrać system, aby później wykorzystać zakupioną lampę, w przeciwnym wypadku zaczniesz kompletować system od podobnego dylematu co dzisiaj.

    Pozdrawiam

  9. #39

    Question

    Cytat Zamieszczone przez onia Zobacz posta
    grip którego działanie samo w sobie jest porażka ...
    używam d5k z gripem (& digital by Meike) i może oczymś nie wiem?
    pomijając zwany, przez niektórych kolegów, wieśniacki kabelek oraz wrażenia
    estetyczne jest to dwupozycyjny spust i pełna komunikacja z puszką,
    więc WTF?
    D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ToB Zobacz posta
    używam d5k z gripem (& digital by Meike) i może oczymś nie wiem?
    pomijając zwany, przez niektórych kolegów, wieśniacki kabelek oraz wrażenia
    estetyczne jest to dwupozycyjny spust i pełna komunikacja z puszką,
    więc WTF?
    Porażką jest właśnie ów kabelek...jednym nie przeszkadza, a dla innych jest porażką, która dyskwalifikuje to urządzenie.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •