Airsoftgun - czy jest na forum ktoś bawiący się tego typu zabawkami?
Chodzi mi o pistolet, napędzany C02,
Nie wiem co jest istotne, na jakie parametry zwracać uwagę,
jaki firmy, modele są warte uwagi.
Kupiłbym sobie taką zabawkę, najpierw do postrzelania do puszek na ogrodzie
(zwykła wiatrówka odpada ze względu na przepisy prawne - UK)
plastikowe kuleczki nie wymagają rejestracji/pozwoleń itp.
Jak mi się spodoba to może potem jakąś większa replikę (ump45 czy C36G) bym sobie kupił,
może elektryczną, może gazową, nie wiem jakie są różnice w działaniu, co jest lepsze.
W mieście jest arena do walk na taką broń. Podobno to tańsze i bezpieczniejsze niż paintball.
Bawi się ktoś tym?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami