Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A gdy pewien człowiek posiada i1display pro to gdzie szukać instrukcji lub myków do poprawnego skalibrowania monitora ?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    w Krakowie to chyba Czornyj jest ajatollahem kalibracji...
    No nie wiem, nie wiem...

    Napisałem i odpowiedź dostałem.
    Cena wprawdzie niamała, ale nie chodzi o to, żeby było tanio, tylko żeby było dobrze. OK.

    Zadzwoniłem i się umówiłem.
    Po umówionej godzinie i braku odzewu zadzwoniłem i... umówiłem się na inną godzinę.

    O umówionej godzinie - cisza.
    Po godzinie - cisza.
    Po 2 godzinach - cisza...
    Ani me, ani be, ani pocałuj mnie w dupe...
    Może rzeczywiście nie potrafi zadzwonić albo napisać sms?

    Jeśli zatem kalibracja wygląda tak jak umawianie się, punktualność, szacunek do klienta i jego czasu, to lepiej żeby trzymał się z daleka od monitora - przynajmniej mojego...
    pozdrawiam
    Nokn FM2 | Nikon FA | Nikon F90X+28-70 | D610+24-120/4 | D70+18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 50/1,8 | Nikkor 80-200/2,8 | Sigma 105/2,8 Macro | Sigma 28/2,8 macro | SB-26 | SB-800

  3. #13
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A nie możesz zakupić sobie kalibrator i samemu się nauczyć.

  4. #14

    Domyślnie

    Oczywiście że mogę.
    Tak samo jak chcąc zrobić przegląd samochodu, mogę sobie kupić warsztat i zrobić ten przegląd sam.
    Albo kupić gabinet stomatologiczny i osobiście załatać sobie zęba.

    Tylko po co?
    Jeśli ktoś zna się na tym lepiej i ma odpowiedni sprzęt, to korzysta się z jego usługi.
    Tak to działa od tysięcy lat.
    Ostatnio edytowane przez pezet ; 21-05-2012 o 22:13
    pozdrawiam
    Nokn FM2 | Nikon FA | Nikon F90X+28-70 | D610+24-120/4 | D70+18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 50/1,8 | Nikkor 80-200/2,8 | Sigma 105/2,8 Macro | Sigma 28/2,8 macro | SB-26 | SB-800

  5. #15
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    ja taki sobie zakupilem i chcialem ci takiej rady udzielic. Ale widze ze jestes gburowaty dlatego ciesze sie ze Czornyj jak to sam napisales ma cie w d...pie

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Ale widze ze jestes gburowaty dlatego ciesze sie ze Czornyj jak to sam napisales ma cie w d...pie
    No ja nie widze gburowatosci w wypowiedzi kolegi......sam bym wyszedl z butow jak by mnie ktos tak w konia robil.

  7. #17
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Nie chcę specjalnie brać Marcina w obronę, ale musiał chłop mieć ważny powód, że się nie odezwał.

    I nie ma co pochopnie kopać, boć to nie uchodzi.
    Medice, cura te ipsum.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pezet Zobacz posta
    No nie wiem, nie wiem...

    Napisałem i odpowiedź dostałem.
    Cena wprawdzie niamała, ale nie chodzi o to, żeby było tanio, tylko żeby było dobrze. OK.

    Zadzwoniłem i się umówiłem.
    Po umówionej godzinie i braku odzewu zadzwoniłem i... umówiłem się na inną godzinę.

    O umówionej godzinie - cisza.
    Po godzinie - cisza.
    Po 2 godzinach - cisza...
    Ani me, ani be, ani pocałuj mnie w dupe...
    Może rzeczywiście nie potrafi zadzwonić albo napisać sms?

    Jeśli zatem kalibracja wygląda tak jak umawianie się, punktualność, szacunek do klienta i jego czasu, to lepiej żeby trzymał się z daleka od monitora - przynajmniej mojego...

    Niestety potwierdzam. Umawialem sie z panem Marcinem jeszcze przed swietami. Jak dzownilem, to przepraszal, ze swieta itp. W koncu po jakims miesiacu zwodzenia zrezygnowalem i poszukalem uslugi u kogos innego. Moze nie jest to jakosc jaka oferuje pan Marcin (tege nie neguje), ale przynajmniej mam skalibrowany sprzet.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-05-2012 o 19:50 Powód: pis. (Pan->pan)
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No ja nie widze gburowatosci w wypowiedzi kolegi......sam bym wyszedl z butow jak by mnie ktos tak w konia robil.
    Ja też nie widzę, jak też nie czytam tego, co nie zostało napisane.
    Ale każdy patrzy przez własny "pryzmat i optykę"

    Tym bardziej, ze nie oceniam człowieka (bo go jeszcze* nie znam), tylko sytuację.
    Sam z tego powodu musiałem dwukrotnie przełożyć własne spotkanie, a w końcu go odwołać, jak się okazało - niepotrzebnie.

    * jeszcze - bo mimo wszystko nie wykluczam spotkania z kolegą Marcinem
    pozdrawiam
    Nokn FM2 | Nikon FA | Nikon F90X+28-70 | D610+24-120/4 | D70+18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 50/1,8 | Nikkor 80-200/2,8 | Sigma 105/2,8 Macro | Sigma 28/2,8 macro | SB-26 | SB-800

  10. #20

    Domyślnie

    A ja swoje doświadczenia z P. Marcinem mam pozytywne. Czasem mam klientów w jego rejonie, gdzie ani zleceniodawcy ani mnie się po prostu nie opłaca jechać przez cały kraj. Przekazałem parę zleceń Marcinowi i było wykonane tip-top. Terminowo, klient zadowolony.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •