Szukaj
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Piękne ! ( od 1-ki oczu nie można oderwać ! )
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Podziwiam i zazdroszczę
Ale cosik ostatni odstaje ostrością?
400/2.8
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Śliczny ptaszek x3. Jedynka miodzio.(reszta też super)
Że tak zapytam z czystej ciekawości... foto 1 - Czy GO jest taka mała, że dziobek i oko(i co znajduje się w tej płaszczyźnie) jest ostre na 100%, a już piórka na brzuszku nie. Czy to sprawka wiatru?
Mam nadzieję, że nie podpadłem z tym pytaniem![]()
D90 | N35 1.8 G | N70-300 VR | SB-900 |
no, swoje 70-300 4.5 z checia wymienilabym na te twoje 400 2.8...
anyway, zdjecia miodzio...
ja naprawde nie wiem skad wy bierzecie te zimorodki, one chyba nie sa zywe ???![]()
1 to najlepsze zdjęcie zimorodka jakie od dawna widziałem.
2 poza taka atlasowa - "to jest zimorodek", choć do techniki ciężko się przyczepić
3 z nieodpowiedniej strony, trzeba było krzyknąć żeby się odwrócił
W naturze ciężko im się przyjrzeć, śmigają jak żywe klejnociki nad rzeką (tak je widuję) i tylko sporadycznie udaje mi się je spotkać siedzące na gałęzi. Ale wtedy zawsze są za daleko by zrobić sensowne zdjęcie - byle jakich pstryków to im narobiłem do groma i jeszcze trochę.
[QUOTE=tbogdanowicz;2096111]1 to najlepsze zdjęcie zimorodka jakie od dawna widziałem.
QUOTE]
popatrz tez na ujecia jajacek44 ukazane tu niedawno pod tytulem poranny zimorodek - takze bardzo dobre
tak swoja droga to gdzie autor zdjecia siedzial robiac tez zdjecia?
namiot, siatka maskujaca etc ?
Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 04-10-2010 o 12:53 Powód: nie mnożymy postów
Jurecki: co do głębi ostrości to fota robiona przy prawie pełnej dziurze(3,5) .
judith_manson: autor zdjęcia siedział w naprędce skleconej czatowni--kilka gałęzi wbitych w ziemię,dwie poprzeczki,dwie pałatki+siatka maskująca.
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Skontaktuj się z nami