Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Klejnocik

  1. #1

    Domyślnie Klejnocik

    Ostatnia zima przetrzebiła u mnie zimorodki.W sierpniu pokazała się parka ale do dzisiaj nie udawało mi się ich "upolować".
    Aż wreszcie wczoraj póżnym popołudniem i dzisiaj wczesnym rankiem udało się.
    Niżej kilka fotek tego pięknego ptaszka.

    1.

    2.
    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Piękne ! ( od 1-ki oczu nie można oderwać ! )

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Podziwiam i zazdroszczę

    Ale cosik ostatni odstaje ostrością?

  4. #4

    Domyślnie

    Super! Jakie szkło?

    Pozdr.
    Nikon System

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Śliczny ptaszek x3. Jedynka miodzio.(reszta też super)
    Że tak zapytam z czystej ciekawości... foto 1 - Czy GO jest taka mała, że dziobek i oko(i co znajduje się w tej płaszczyźnie) jest ostre na 100%, a już piórka na brzuszku nie. Czy to sprawka wiatru?
    Mam nadzieję, że nie podpadłem z tym pytaniem
    D90 | N35 1.8 G | N70-300 VR | SB-900 |

  7. #7

    Domyślnie

    no, swoje 70-300 4.5 z checia wymienilabym na te twoje 400 2.8...
    anyway, zdjecia miodzio...

    ja naprawde nie wiem skad wy bierzecie te zimorodki, one chyba nie sa zywe ???
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  8. #8

    Domyślnie

    1 to najlepsze zdjęcie zimorodka jakie od dawna widziałem.
    2 poza taka atlasowa - "to jest zimorodek", choć do techniki ciężko się przyczepić
    3 z nieodpowiedniej strony, trzeba było krzyknąć żeby się odwrócił

    W naturze ciężko im się przyjrzeć, śmigają jak żywe klejnociki nad rzeką (tak je widuję) i tylko sporadycznie udaje mi się je spotkać siedzące na gałęzi. Ale wtedy zawsze są za daleko by zrobić sensowne zdjęcie - byle jakich pstryków to im narobiłem do groma i jeszcze trochę .

  9. #9

    Domyślnie

    [QUOTE=tbogdanowicz;2096111]1 to najlepsze zdjęcie zimorodka jakie od dawna widziałem.
    QUOTE]

    popatrz tez na ujecia jajacek44 ukazane tu niedawno pod tytulem poranny zimorodek - takze bardzo dobre

    tak swoja droga to gdzie autor zdjecia siedzial robiac tez zdjecia?
    namiot, siatka maskujaca etc ?
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 04-10-2010 o 12:53 Powód: nie mnożymy postów
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  10. #10

    Domyślnie

    Jurecki: co do głębi ostrości to fota robiona przy prawie pełnej dziurze(3,5) .
    judith_manson: autor zdjęcia siedział w naprędce skleconej czatowni--kilka gałęzi wbitych w ziemię,dwie poprzeczki,dwie pałatki+siatka maskująca.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •