Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Samotna brzoza

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    ładnie wykorzystałes swiatełko. Kadr lepszy na jedynce.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest w miare poprawnie choc czasami ta podloga wpada w lekki plastik. Kadr nie porywa ale tez nie razi. Ot, jest w miare ok.

  4. #4

    Domyślnie

    Kadry poprawne, chociaż mam wrażenie rywalizacji o pierwszeństwo w motywach.
    Ale wydaje mi się, że właśnie tak chciałeś to pokazać .
    Obróbkowo coś nie tak. Brak szczegółów rzuca się w oczy .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Kadry poprawne, chociaż mam wrażenie rywalizacji o pierwszeństwo w motywach.
    Ale wydaje mi się, że właśnie tak chciałeś to pokazać .
    Obróbkowo coś nie tak. Brak szczegółów rzuca się w oczy .
    za Pawłem, ale kadrowo i kolorystycznie jest dobrze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •