Close

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 96
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    A niby czemu zamykać?
    A może chciał napisać "zmykaj"?
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #82

    Domyślnie

    Poczułem się niejako wywołany do tablicy - więc i zabrać głos wypada. Po pierwsze dziękuję Kalmarowi za bardzo zgrabne przypomnienie. Jestem pod wrażeniem, i mówię to szczerze i z sympatią...


    Po drugie - jestem na forum (w sensie, że zalogowany, pod nickiem), bo inaczej nie mogłem zobaczyć ogłoszeń w małopolskiej grupie, a są tam ogłaszane spotkania, warsztaty, plenerki i w ogóle. Jeśli kogoś moja obecność oburza - a nie wątpię, że jest takich całkiem sporo - pocieszam ich, że nie wystawiam żadnych zdjęć, ani ich nie komentuję. Co prawda niejaki czas temu złamałem z głupoty narzuconą sobie samodzielnie zasadę niewypowiadania się gdzie indziej niż w swojej grupie, ale na szczęście uprzejmość i że tak powiem onetowość niektórych uleczyły mnie z tego szybko.


    Po trzecie chciałbym szybko wyjaśnić, że nigdy - jak boga kocham, nawet przez 5 sekund nei byłem U-bootem. Dziękuję niniejszym Ekonetowi za jego powątpiewanie, iżbym to ja się krył pod tym nickiem. CO prawda robiłem sobie czasem żarty, a nawet większe lub mniejsze zgrywy, ale miałem nadzieję, że to były - by tak rzec, żeby nikogo nie urazić - zgrywy zupełnie innego sortu.


    Po ostatnie, szczerze doceniając trud rozpoczęcia wątku i wyłożenia racji przez JurkaB i tak odnoszę wrażenie, że wątek ten do niczego nei zaprowadzi. Czasy, w których zwykło się - a przynajmniej tak się starało, a mówiąc konkretnie przynajmniej ja się starałem - komentować zdjęcia większą ilością znaków niż 12 (ze spacjami) minęły już dawno. I nie mam pewności, czy wrócą... O samym poziomie zdjęć nie muszę się na szczęście wypowiadać, bo to po prostu widać.


    Dziękuję za uwagę, jeśli ktoś dobrnął aż tutaj. Pozdrawiam serdecznie wszystkich mi życzliwych, wszystkich innych też, choć nieszczerze. Melduję także, że nie tylko robię dalej zdjęćia, ale i pokazuję wcale niemało i jeśli ktoś ciekaw, znajdzie, mimo że tu się nie udzielam.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    a dlaczego zamykac? nikt przecież nikogo nie obraża ?
    Jeśli już zamykać,to obrażających.

  4. #84

    Domyślnie

    Macie odpowiedź dlaczego zamykać - w 100% się zgadzam z wywołanym do tablicy Bomblem - ten i podobne wątki do niczego dobrego nie doprowadzą. Takie jest moje zdanie i z mojej strony EOT.

  5. #85

    Domyślnie

    Zamykacze,to prawie jak "dopalacze" - zło od którego,jak do tej pory,normalni ludzie nie mają spokoju.

    Bombel,nawet z Dwoma Pomponami nie masz racji- jak Cię nie ma.Nad czym szczerze ubolewam.
    Nie idź na łatwiznę pomóż wychowywać,to też jest rolą Mistrza.
    Pozdrawiam Marian

  6. #86

    Domyślnie

    miałem cos napisać wzgledem tych dopalaczy ale to że jestem po wódce zatrzymało ten pomysł - pomyślcie tylko kto dał zezwolenie tym sklepom i dlaczego tak szybko się je cofa i nie piszcie że to dla dobra tych dzieci co to kupują

    a Bombel jeśli masz siły i chęci to rób co uważasz za stosowne
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 28-09-2016 o 15:28
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  7. #87

    Domyślnie

    Wystarczyło by wprowadzić na forum np. punkty za dobre rady. Po jakimś czasie byłoby wiadomo czyj komentarz jest wartościowy a czyj można o kant tył.ka rozbić.

  8. #88

    Domyślnie

    Nie zdało by egzaminu. Ludzie by sobie wzajemnie klikali nawet za komentarza typu: "bdb - gratki".
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #89

    Domyślnie

    Ta dyskusja przestaje mnie śmieszyć, a zaczyna już lekko zniesmaczać... Punkty? Głosowania? Czyli +2 do szacunku lub -2 do mądrości? W życiu realnym też prowadzicie takie kartoteki? Też musicie mieć jakieś liczniki, żeby wiedzieć kto zasłużył na wasz szacunek, a kto nie? Bez liczników nei możecie ustalić, kto ma autorytet, a kto go nie ma w ogóle? To forum onetowieje bardziej niż myślałem, jeśli to było w użyciu... Jakim cudem można poważnie brać zbiorowość, która nie umie stwierdzić na podstawie normalnych wypowiedzi kto ma coś do powiedzenia, a kto tylko chrzani głupoty, pejstuje bezmyślnie skąd inąd lub wydala same komunały i truizmy?

    JurekB, autor niniejszego wątku wyłożył sprawę wystarczająco jasno: jeśli pod zdjęciami są komentarze typu 'świetne-gratki', jeśli coraz częściej zamiast wysiłku odpowiadającego widać tylko pustkę w postaci odpowiedzi 'szukaj'; jeśli w ogóle wystawiane są zdjęcia w sposób szkolny schrzanione (i dostają 10 'gratek') - po co w ogóle tracić czas na czytanie, przeglądanie czy komentowanie tego forum?

    Nuda...

    Jak chcę przeczytać 10 komentarzy składających się z jednego słowa, włączam fotkę.pl czy naszą klasę i mam nie tylko komentarze identyczne, ale i zdjęćia podobne. Z tym, że ubaw jest dużo większy przynajmniej. Gdzie czasy, kiedy tutaj pod jednym moim zdjęćiem było 5 stron komentarzy, kłótnie, dyskusje, postulaty, przepychanki i przekonywania - a wszystko o zdjęciu a nie o osobie. Idźcie sobie popatrzeć teraz...










    i słówko do Mariana K: jest mi niezmiernie miło z powodu słów jakich użyłeś, ale musiałeś mnie z kimś pomylić. Mistrzowie to ci inni, ja jeszcze nie - choć ciągle mam nadzieję, że zmierzam w dobrym kierunku. Z tym że ten horyzont strasznie daleko jeszcze...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #90
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Poziomy kształtujemy my sami, więc zamiast biadolić kształtujmy tak siebie samych, jak i miejsca w których bywamy, by wszędzie był progres, a nie na odwrót.

    Brzmi to może cośkolwiek ogólnikowo, ale prawdy w tym co niemiara.

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •