stańczyki to lipa. Mosty w Dubiennikach prezentują się zdecydowanie lepiej. Fota ładna.
Szukaj
stańczyki to lipa. Mosty w Dubiennikach prezentują się zdecydowanie lepiej. Fota ładna.
Jak dla mnie jest trochę zbyt chaotycznie, co prawda mostek prowadzi w głąb kadru którego głównym tematem jest tytułowy most, jednak wszystko utrzymane w dość ponurej kolorystyce z brakiem jakiegoś konkretnego światła orazo padłe z liści drzewa wg mnie nie współgrają do końca ze sobą.
D700 16,17-35,35
bdb![]()
Skontaktuj się z nami