Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Kwadrat

  1. #11

    Domyślnie

    A mi kompozycja nie bardzo tu pasuje, także pozwolisz Michale, że poczekam na Twoje następne .

  2. #12

    Domyślnie

    Mi kolory tutaj pasuja, jedne "ale" to... kwadrat...
    To miejsce chyba zasluguje na prezentacje w szerszej wersji
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #13
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    JA to widzę w BW z rozjaśnieniem trochę dolnych partii a wyeksponowaniem nieba. Ogółem pomimo braku światła ciekawy kadr.
    D700 16,17-35,35

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    A co to jest trójkąt ? A może koło ??
    Przepraszam moj blad... zludzenie optyczne spowodowane chmurami na zdjeciu.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Przepraszam moj blad... zludzenie optyczne spowodowane chmurami na zdjeciu.
    Trochę rozumiem Sebka bo faktycznie dziwne złudzenie buduje to zdjęcie. Mz perspektywa wpływa niekorzystnie na odbiór i porównując ten strzał do poprzednich jakie ostatnio wrzuciłeś, to ten przypadek właśnie ze względu na kadrowanie (mz w jakiś sposób chaotyczne) działa znacząco na niekorzyść.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Kadr jest,w sumie,ciekawy...Woda mi się wylewa na klawiaturę,niebo strzela w górę...
    Nie wiem tylko po co tu kwadrat,bo nie ma nic centralnie do wyeksponowania...? Lekko krawędż gory swieci....Kolor nieba..? No tak.. Pewnie tak tam było...,a może i faktycznie....
    W sumie OK.
    podpiszę się, w kwadracie nie do końca mnie przekonuje takie kadrowanie - jest za ciasno dla tych górek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •