A mi kompozycja nie bardzo tu pasuje, także pozwolisz Michale, że poczekam na Twoje następne.
Szukaj
A mi kompozycja nie bardzo tu pasuje, także pozwolisz Michale, że poczekam na Twoje następne.
Mi kolory tutaj pasuja, jedne "ale" to... kwadrat...
To miejsce chyba zasluguje na prezentacje w szerszej wersji![]()
JA to widzę w BW z rozjaśnieniem trochę dolnych partii a wyeksponowaniem nieba. Ogółem pomimo braku światła ciekawy kadr.
D700 16,17-35,35
Trochę rozumiem Sebka bo faktycznie dziwne złudzenie buduje to zdjęcie. Mz perspektywa wpływa niekorzystnie na odbiór i porównując ten strzał do poprzednich jakie ostatnio wrzuciłeś, to ten przypadek właśnie ze względu na kadrowanie (mz w jakiś sposób chaotyczne) działa znacząco na niekorzyść.
Skontaktuj się z nami