Witam,
Na dniach zdecyduję się na obiektyw Nikkor 50mm f1.8D. Obiektyw ma mi służyc do portretów. Jednak od jakiegoś czasu myślę by wykorzystac to szkło do makro. Cą sądzicie o mieszku, link poniżej:
http://www.foto-tip.pl/sklep/mieszek...on-p-1275.html
i czy dobrze współgra z w/w obiektywem (ew. przykładowe zdjęcia będą pomocne)
czy lepiej zainwestowac w jakis pierścień pośredni?
dziękuje
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami