Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Pluszcz

  1. #1

    Domyślnie Pluszcz

    Wybrałem się na krótki urlop do Zakopanego połazić po górach. Pogoda była paskudna, ale ptaki dopisywaly .


    LINK do większej wersji.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba kadr, kolory oraz GO. Jak masz więcej ptasich modeli, wrzuć koniecznie

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety oprócz pluszcza nie mam nic co by się nadawało do oglądania - wina deszczowej pogody.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie b.dobre na te warunki, i pięknie pokazane także naturalne środowisko dla tego ptaka. No i cóż więcej - jesteś niezaprzeczalnie mistrzem wysokiego ISO - Twoja recepta się sprawdza.
    pozdrawiam
    Mariusz
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez razza Zobacz posta
    Zdjęcie b.dobre na te warunki, i pięknie pokazane także naturalne środowisko dla tego ptaka. No i cóż więcej - jesteś niezaprzeczalnie mistrzem wysokiego ISO - Twoja recepta się sprawdza.
    pozdrawiam
    Mariusz
    Zgadzam sie w całej rozciągliwości
    Bardzo fajne ujecie. Lubie szerokie kadry. Jak go dorwałeś?

    Gratuluje
    pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Iso 1600 z D300 - b. ładne. Mam gorszy egzemplarz D300.
    D....,TC-14II

  7. #7

    Domyślnie

    fajnie się prezentuje, gratki

  8. #8

    Domyślnie

    Ładnie pokazany pluszcz w niesprzyjających warunkach do fotografowania.
    Pozdrawiam. Krzysiek

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    148

    Domyślnie

    Czuć na tym zdjęciu górskie klimaty. Bardzo ładnie.
    D610 / N 14-24 2.8 / S 35 1.4 / N 70-200 2.8 / SB-910

  10. #10

    Domyślnie

    Ładnie ,szeroko .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •