Szukaj
Bardzo mi się podoba kadr, kolory oraz GO. Jak masz więcej ptasich modeli, wrzuć koniecznie![]()
Niestety oprócz pluszcza nie mam nic co by się nadawało do oglądania - wina deszczowej pogody.
| D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
Pozdrawiam Mateusz Cofta
Zdjęcie b.dobre na te warunki, i pięknie pokazane także naturalne środowisko dla tego ptaka. No i cóż więcej - jesteś niezaprzeczalnie mistrzem wysokiego ISO - Twoja recepta się sprawdza.
pozdrawiam
Mariusz
Iso1600 z D300 - b. ładne. Mam gorszy egzemplarz D300.
![]()
D....,TC-14II
fajnie się prezentuje, gratki
Ładnie pokazany pluszcz w niesprzyjających warunkach do fotografowania.
Pozdrawiam. Krzysiek
Czuć na tym zdjęciu górskie klimaty. Bardzo ładnie.
D610 / N 14-24 2.8 / S 35 1.4 / N 70-200 2.8 / SB-910
Skontaktuj się z nami