Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Laura&Daniel

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Poznań/WLKP
    Posty
    4

    Domyślnie Laura&Daniel

    Witam, kilka klatek z ostatniego ślubu, proszę konstruktywną krytykę:


    Pozdrawiam
    Łukasz Ryczkowski

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem bonus ma kiepską obróbkę, "postarzyłeś" postacie...

    reszta ładnie, zobaczyłbym chętnie więcej

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Poznań/WLKP
    Posty
    4

    Domyślnie

    Co do "więcej" myślę że jeszcze max 2 tyg. i pojawi się moja strona www na którą już teraz zapraszam ), tam powinien pojawić się cały materiał.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ryko ; 27-09-2010 o 13:40

  4. #4

    Domyślnie

    3 moim zdaniem najładniejsza.

    Szkoda, że nie ma żadnego zdjęcia ze ślubu.

  5. #5

    Domyślnie

    Faktycznie mało ślubu w ślubie... ale to co tu widać zachęca do obejrzenia obszerniejszego materiału.
    MarcinWilk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •