Szukaj
Moim zdaniem bonus ma kiepską obróbkę, "postarzyłeś" postacie...
reszta ładnie, zobaczyłbym chętnie więcej![]()
Co do "więcej" myślę że jeszcze max 2 tyg. i pojawi się moja strona www na którą już teraz zapraszam), tam powinien pojawić się cały materiał.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez ryko ; 27-09-2010 o 13:40
3 moim zdaniem najładniejsza.
Szkoda, że nie ma żadnego zdjęcia ze ślubu.
Faktycznie mało ślubu w ślubie... ale to co tu widać zachęca do obejrzenia obszerniejszego materiału.
MarcinWilk
Skontaktuj się z nami