Masz link![]()
Szukaj
Masz link![]()
Podałem namiary na markowy zamiennik karty A-data. Myślę, że za kilkanaście złotych drożej znajdziesz odpowiednik sandiska dla tej toshiby
Ja tam nie mam sandiskajak już było w wątku, nikogo nie obchodzi jaką kartę kupisz, chyba, że sprzedawcę, bo najchętniej sprzeda Ci kartę na której najlepiej zarobi. Karty czasem się psują i lepiej kupić u pewnego sprzedawcy niż szukać wiatru na alledrogo
![]()
Wszystko może być podrabianeDo czego zamierzasz wykorzystać tak szybka kartę??
do robienia zdjec
a tak powaznie to nie lubie kupowac nigdy 2 razy i wole raz a porzadnie cos kupic i dlatego szukam zawsze dziury w calym
troche poczytalem zanim sie zapytalem i wszysty pisza ze tylko scandisk i to szybki bo reszta to be
wiec dlatego zaczolem szukac u siebie na wiosce kart i sie okazalo ze cos dobrego to za sztuke chca ponad 150 zeta wiec zaczolem na necie i wyszlo ze taka tosziba powinna byc OK
Nikon D90, S18-200, N50 1.8+ Canon Powershot S3 IS
Jeśli tylko zdjęcia to karta nie musi być szybka. Chyba, że seriami chcesz focić, ale pewnie zwykłe też dadzą radę.
Skontaktuj się z nami