Witam
Troche poczytałem co tu sie łąduje do Nikona nacześciej ale znalazlem 2 pozycje ktore mnie by sie widzialy
1.http://allegro.pl/toshiba-sd-sdhc-8g...245260407.html,
2. http://allegro.pl/karta-sdhc-a-data-...241294291.html
wiem ze wiekszość używa Sandiska ale czy toshiba nie bedzie tez dobra albo ta A-data ???
Narazie wsadzilem do aparatu starego Kingstona(bo mam 5 latek i tylko 2GB) i daje rade ale wolabym cos wiekszego i nie wiem co wybrac moze pomożecie![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami