Wiem jak się obraz zachowuje w jednym i w drugim przypadku. Nie zmienia to jednak faktu, że to nie to samo. Podnosząć ISO przy wywoływaniu dokonujesz jedynie obróbki programowej. Zmieniając ISO w aparacie mogą zmieniać się parametry pracy matrycy jak np. zmiana napiecia zasilania matrycy, poziom wzmocnienia sygnału. To już parametry sprzętowe, na które już wpływu nie ma.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami