Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie D80 - bracketing

    Hey,

    Mam pytanko odnośnie Bracketingu - w moim starym aparacie (s20pro) działał on tak że ustawiałem "krok" i aparat robil 3 zdjęcia na raz (przyciskałem spust migawki i on ciachał 3 na raz).

    Teraz się nawie D80 i jest deko inaczej - mianowicie ustalam "krok", ile zdjęć, bracketing czego (BW/EV/Lampa) i on robi zdjęcia według zadanych parametrów ale to ja muszę zrobić te 3 zdjęcia (3 razy przycisnąć spust migawki).

    Czy to faktycznie jest różnie w różnych aparatach, i jakie jest uzasadnienie takiego rozwiązania? (że niby się po drugim zdjęciu rozmyślę z BK?)

    EDIT:
    O tyle to dziwne że on tych ustawień nie zapomina, więc jeśli ustawie +3EV 3 zdjęcia, a zrobie 2 to potem moge dobre ujęcie stracić bo bo on zrobi to 3 z ekspozycją +3EV...

    tnx!
    Ostatnio edytowane przez Brachson ; 28-12-2006 o 20:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •