Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Co 5-cio latkowi na urodziny?

    Sporo osób tutaj ma dzieci wiec pewnie wie o co mi chodzi

    Wiec tak : prezent dla chłopca - 5 lat urodziny 14 października. odpadają wszelkiej maści samochody parkingi czy inne tego rodzaju badziewia pełno mam tego w domu już i nie raz po nocy idąc do kuchni zdarza mi się przejechać na samochodzie albo wpaść na pudło z zabawkami.

    Totalnie nie mam pomysłu co i czekam na wasze propozycje
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  2. #2

    Domyślnie

    Cztery magiczne litery - LEGO

  3. #3

    Domyślnie

    Powiem szczerze ze tez sie nad tym zastanawiałem przez chwile ... tylko mamy w domu klocki ...
    Nie powiem mały lubi się nimi bawić i wogole ale totalnie nie umie zadbać o to zęby mu nic nie zginęło
    i albo walają się pod meblami albo jest rozpacz ze mu "ludzik" zginał
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Prostą planszówkę. Warcaby albo Chińczyka. Spędzi fajne czas z rodzicami, a poza tym nauczy się strategii. Tylko uwaga, 5-latkowie nie lubią przegrywać...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez titus1 Zobacz posta
    Prostą planszówkę. Warcaby albo Chińczyka. Spędzi fajne czas z rodzicami, a poza tym nauczy się strategii. Tylko uwaga, 5-latkowie nie lubią przegrywać...
    nie tylko oni ja tez nie lubię ale to tez ciekawy pomysł ... bo ostatnio mały lubi sobie pograć w Piotrusia i wojnę
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  6. #6

    Domyślnie

    Generalnie zakup prezentu dla dziecka to zawsze jest trudna sprawa, trzeba być dobrym obserwatorem.
    Musisz się przyjrzeć dziecku jakie ogląda bajki, z jakimi zabawkami ma do czynienia w przedszkolu no i ogólnie czym się najczęściej interesuje.

    Ja dla swojego brzdąca planuje zakup auta sterowanego, co prawda jedno ma, ale tylko takie, którym może się bawić tylko w domu. Teraz czas na coś co będzie mógł zabrać na dwór.
    Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
    D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
    moje pstryki

  7. #7
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    1. Po pierwsze LEGO
    2. Po drugie LEGO
    3. Po trzecie LEGO
    Reszta to namiastki zabawek. Inne klocki to tylko klocki, natomiast LEGO to Klocki przez duże K, które nigdy się nie zestarzeją (mam prawie cztery dziesiątki wiosen na karku i uwielbiam bawić się tym z moimi pociechami).
    Poza tym jakieś gry. Granna albo lepsze Aleksandra. Puzle, memory albo ciekawa planszówka ale niestety dziecko i tak samo się tym nie pobawi - potrzebuje rodziców
    Szczerze mówiąc im bardziej wypasiona i droga zabawka tym krótszy czas zabawy nią i radości.
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McSimus Zobacz posta
    1. Po pierwsze LEGO
    2. Po drugie LEGO
    3. Po trzecie LEGO
    Reszta to namiastki zabawek. Inne klocki to tylko klocki, natomiast LEGO to Klocki przez duże K, które nigdy się nie zestarzeją (mam prawie cztery dziesiątki wiosen na karku i uwielbiam bawić się tym z moimi pociechami).
    Poza tym jakieś gry. Granna albo lepsze Aleksandra. Puzle, memory albo ciekawa planszówka ale niestety dziecko i tak samo się tym nie pobawi - potrzebuje rodziców
    Szczerze mówiąc im bardziej wypasiona i droga zabawka tym krótszy czas zabawy nią i radości.
    heheh to prawda ... ostatnimi czasy w domu jest hitem granie w balona ... a jak wiadomo balon kosztuje poniżej 1 zł
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    drosik, mały czy ty chcesz auto do jazdy na dworze?

  10. #10

    Domyślnie

    To jeszcze dorzucę (jak mogłem zapomnieć?!) - książka.
    W tym wieku dzieciaki spokojnie zaczynają czytać (mój starszy jak miał 5 lat, to już normalnie czytał, młodszy ma 5 i z grubsza umie, ale go nie ciągnie).
    Tylko jakaś porządna, ładnie wydana klasyka dziecięca - na pewno przypomnisz sobie jakiś tytuł z dzieciństwa, który chętnie poczytasz młodemu.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •