Znowu szuflada przepraszam ze zanudzam starociami :/
Pozdrawiam S
Szukaj
Znowu szuflada przepraszam ze zanudzam starociami :/
Pozdrawiam S
fota mi sie nie pojawia.
u mnie sie wyświetla dodatkowo sprawdziłem na lapku tam też sie wyświetla
u mnie też nie widać
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
to jeszcze raz zapodam
Ostatnio edytowane przez Sylvester ; 23-09-2010 o 22:55
ja nadal nie widzę
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Sylvek chyba wiem co chciales osiagnac ale jakos chyba... sam nie wiem... a tak przy okazji... jestem w Londynie w piatek-niedziela... jak by co to dzwon... Strus juz dal znaka.
Pierwsze nie wyswietla...
Przypomina mi to Twoj kadr z takim czyms... tam w doleKolorystycznie tez podobne.
Tutaj tez fajnie i rozmyslnie w kadrze.
Niby dużo elementów w kadrze, ale mnie ten kadr się podoba.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Skontaktuj się z nami