Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Question Książki dotyczace lamp blyskowych

    Witam. Panowie, panie pomóżcie. Zakupiłem lampę i chciałbym poczytac o sposobie uzywania lamp, odbijaniu swiatla i kreatywnego wykorzystania blysku. Proszę poleccie mi jakąś książkę lub poradnik. Mile widziane pdf lub jeśli nie to tytuł książki. Pozdrawiam i dziękuję. Mój email jak coś w_obiektywie@wp.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, osobiście polecam "Z PAMIĘTNIKA LAMPY BŁYSKOWEJ" Wydawnictwo Galaktyka - ciekawie napisany poradnik kreatywnego wykorzystania lamp reporterskich na bazie konkretnych przykładów.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Quakerek Zobacz posta
    Witaj, osobiście polecam "Z PAMIĘTNIKA LAMPY BŁYSKOWEJ" Wydawnictwo Galaktyka - ciekawie napisany poradnik kreatywnego wykorzystania lamp reporterskich na bazie konkretnych przykładów.
    również polecam tę książkę bardzo fajnie napisana McNelly mówi o tym wszystkim z "jajem"

    pozdrawiam
    foto sroto
    d90, d700 i jakieś tam obiektywy czy coś takiego..

  4. #4

    Domyślnie

    "Światło w fotografii - magia i nauka." Troche więcej o fotografii stydyjnej niz w "Pamietniku Lampy Blyskowej", no i nieco inne podejscie, Pamietnik ... czyta sie jak... pamietnik zdjecia opisane sa na podstawie jakiejs historii autora (naprawde swietka ksiazka). Jesli szukasz jednak bardziej naukowego podejscia, bardziej podrecznikowej wiedzy, lub chcesz rozpracowac temat na kilka roznych sposobow - polecam "Swiatlo w fotografii"

  5. #5

    Domyślnie

    Zaraz zobacze na allegro jakie to sa koszta. Dzięki i pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bright_orange Zobacz posta
    McNelly
    McNally.
    "Z pamiętnika lampy błyskowej" w sumie ok, trochę inspiracji i pomysłów co gdzie i jak, ale coś konkretnego z tej książki nie wyniosłem.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  7. #7

    Domyślnie

    jest jeszcze "lampy błyskowe w praktyce" wyd. Galaktyka kupiłem ją rano ale jeszcze nie miałem czasu się w nią zagłębić
    d5000, nikkor 18-105mm vr , N 35/1.8G , Helios-44m-4 2/58, sb-600

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vince.vega Zobacz posta
    jest jeszcze "lampy błyskowe w praktyce" wyd. Galaktyka kupiłem ją rano ale jeszcze nie miałem czasu się w nią zagłębić
    Poprosze o informację na temat tej książki, też jestem nią zainteresowany. Warto? Mam jedną lampę zewnętrzną - czy znajdę w tej książce informację jak ją kreatywnie wykorzystać, czy może od razu są omawiane przykłady z kilkoma lampami?
    N

  9. #9

    Domyślnie

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=10966 masz tam fragmenty książki, poczytaj sobie .
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szprychu Zobacz posta
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=10966 masz tam fragmenty książki, poczytaj sobie .

    Dzięki. Umiem korzystac z wujka google Spytałem, bo bardziej interesują mnie recenzje od uzytkowników, a nie marketingowców
    Poczytam na pewno.

    Edit:
    Poczytałem i właśnie kupiłem. Na alledrogo z przesyłką za 35 zeta - nówka.
    Ostatnio edytowane przez raddeli ; 24-09-2010 o 10:46
    N

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •