Kiedyś już była- teraz już starsza, poważniejsza- moja ulubiona modelka)
Szukaj
Kiedyś już była- teraz już starsza, poważniejsza- moja ulubiona modelka)
dla mnie bomba
N i pare gratów
Piękna plastyka z bardzo podobającą mi się obróbkąjestem na tak
![]()
Bdb.
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Bardzo Wam dziękuję za komentarze. Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona Waszymi opiniami, bo na innym forum zdjęli mi to zdjęcie, bo podobno za słabe jest. Oczywiście- ja tak nie uważam, a dodając do tego Wasz pozytywne odbiór w/w zdjęcia- wierzę w to, że jest ono w porządku)
jak zwykle super !!
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Jeszcze raz- bardzo Wam dziékujé za komentarze![]()
Skontaktuj się z nami