Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Emilia:))

  1. #1

    Domyślnie Emilia:))

    Kiedyś już była- teraz już starsza, poważniejsza- moja ulubiona modelka)


  2. #2

    Domyślnie

    dla mnie bomba
    N i pare gratów

  3. #3

    Domyślnie

    Piękna plastyka z bardzo podobającą mi się obróbką jestem na tak

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ładnie wyszło, piękna modelka

  5. #5

    Domyślnie

    Bdb.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  6. #6

    Domyślnie

    I mnie też się podoba. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo Wam dziękuję za komentarze. Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona Waszymi opiniami, bo na innym forum zdjęli mi to zdjęcie, bo podobno za słabe jest. Oczywiście- ja tak nie uważam, a dodając do tego Wasz pozytywne odbiór w/w zdjęcia- wierzę w to, że jest ono w porządku)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez imonmati Zobacz posta
    Bardzo Wam dziękuję za komentarze. Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona Waszymi opiniami, bo na innym forum zdjęli mi to zdjęcie, bo podobno za słabe jest. Oczywiście- ja tak nie uważam, a dodając do tego Wasz pozytywne odbiór w/w zdjęcia- wierzę w to, że jest ono w porządku)
    no jak to? jakieś wieśniaki, zdjęcie ekstra, bardzo mi sie podoba za to co juz wyżej napisane, ładna głębia i b&w

  9. #9

    Domyślnie

    jak zwykle super !!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Jeszcze raz- bardzo Wam dziékujé za komentarze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •