Po przeczytaniu tony postów nt. sRGB vs. Adobe RGB przerzuciłem się na ten drugi. I tu pojawił się mały problem - przy otwieraniu zdjęcia w PS, ten twierdzi, iż - cytuję: "dokument nie posiada osadzonego profilu kolorów". Czy ktoś potrafi wytłumaczyć dlaczego i jak to zmienić żeby jednak go wykrywał?Dodam, że aparat w parametrach zdjęcia podaje: "COLOR: MODE 2" czyli informacja chyba jest zapisana...
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami