Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Facebook - nikoniarze

    Krótko tam jesteśmy ale wczoraj do ulubionych dodała nas tysięczna osoba. Bardzo się cieszę że i ten kanał informacji się przyjął: http://www.facebook.com/nikoniarze Dzięki wszystkim za dodanie nas do znajomych którymi wszyscy jesteśmy i zapraszam kolejne osoby które "to lubią" Dokładam i dalej będę to robił, wszelkich starań aby były i tam wieści z naszego nikoniarskiego podwórka.

  2. #2

    Domyślnie

    O fajno, mam link to i ja się dołączę

  3. #3

    Domyślnie

    tez sie przylaczylem
    na jakiej zasadzie wybieracie foty do publikacji na FB?
    po prostu takie ktore wam sie podobają czy takie ktore duzo pochwał zgarneły?

  4. #4

    Domyślnie

    podpisuje się pod pytaniem wyżej
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  5. #5

    Domyślnie

    Lubię to!
    Chciałbym, żeby kasa wypychała moją kieszeń
    Ze sklepu Nikona wyniósłbym wszystko, co najlepsze

  6. #6

    Domyślnie

    gdybym miał facebooka też bym dodał do ulubionych
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  7. #7

    Domyślnie

    i ja rónież lubię
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Borkowski Zobacz posta
    gdybym miał facebooka też bym dodał do ulubionych
    J/W

    Za to na GoldenLine dodałem, ale tam ciszaaaaaaa......

    P.S. Piotrze, wy-po-ma-rań-czo-wia-łeś? :> (W odstępach, bo musiałem to sobie "przesylabować")
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo lubie
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  10. #10
    aRice
    Gość

    Domyślnie

    tez już jestem z Wami na FB

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •