Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie D90 i 80-200AF-S

    witam, poprosze o wszelkie informacje odnosnie wspolpracy d90 z nikonowskim 80-200AF-S, tzn co bedzie dzialac a co nie, czy wszystko da sie ustawiac z puszki czy tez moze cos trzeba bedzie pokrecic recznie na obiektywie (moze przyslona), jesli ktos ma takowy zestaw to porosze o opinie. Czaje sie na ten obiektyw ale zastanawiam sie jeszcze jak to bedzie wspolpracowac z moim d90 bo obiektyw latka mam(choc nic mu one nie ujmuje, na szczecie). Alternatywnie jesli nie ten w/w model to kupie nowy D ED, ale tamten jara mnie jakos bardziej. Z gory dzieki.

  2. #2

    Domyślnie

    Wg mnie na 99% (bo nie jestem do końca pewien) wszystko będzie śmigać jak ta lala .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek20stencel5 Zobacz posta
    Wg mnie na 99% (bo nie jestem do końca pewien) wszystko będzie śmigać jak ta lala .
    wg mnie na 101%
    Pozdrawiam
    Marcin
    FUJI X-T2 | S12/2 | S21/1.4 | 35/1.4 | 56/1.2 | 18-55 2.8-4

  4. #4

    Smile

    dzieki Panowie, brzmi swietnie !!!, 99+101=200 wiec jak nie patrzyl srednia 100 wychodzi; polowanie rozpoczac czas !!!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PSB Zobacz posta
    polowanie rozpoczac czas !!!
    łatwo nie będzie, ale może w Londynie uda się coś znaleźć

  6. #6

    Domyślnie

    no wlasnie w Londynie i ogolnie w UK to powariowali z cenami, walka odbedzie sie w USA i Japonii

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PSB Zobacz posta
    witam, poprosze o wszelkie informacje odnosnie wspolpracy d90 z nikonowskim 80-200AF-S, tzn co bedzie dzialac a co nie, czy wszystko da sie ustawiac z puszki czy tez moze cos trzeba bedzie pokrecic recznie na obiektywie (moze przyslona), jesli ktos ma takowy zestaw to porosze o opinie. Czaje sie na ten obiektyw ale zastanawiam sie jeszcze jak to bedzie wspolpracowac z moim d90 bo obiektyw latka mam(choc nic mu one nie ujmuje, na szczecie). Alternatywnie jesli nie ten w/w model to kupie nowy D ED, ale tamten jara mnie jakos bardziej. Z gory dzieki.
    Zdziwisz sie, jak szybko i celnie ostrzy ten aparat z tym szklem. O jakosci zdjec juz nie wspomne.
    Z takim obiektywem d90 to zupelnie inny aparat.

  8. #8

    Domyślnie

    Tego mi bylo trzeba, tak mi mowcie (piszcie); teraz zona nie bedzie miala zadnego ale ..., dzieki Panowie
    Ostatnio edytowane przez PSB ; 17-09-2010 o 21:02

  9. #9

    Domyślnie

    Szkło super szybkie i świetne optycznie - ja po porównaniu z 80-200D ED wybrałem właśnie w tej samej cenie AF-Sa. To co boli to waga i rozmiar... razem z osłoną szkło robi wrażenie i zajmuje pół plecaka . Przypinałem je do znajomego Nikona D5000 i nawet tam miło ostrzyło, więc z D90 będzie tylko lepiej.
    D700, 50/1.4G, 80-200/2.8 AF-S

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MagMa Zobacz posta
    Szkło super szybkie i świetne optycznie - ja po porównaniu z 80-200D ED wybrałem właśnie w tej samej cenie AF-Sa. To co boli to waga i rozmiar... razem z osłoną szkło robi wrażenie i zajmuje pół plecaka . Przypinałem je do znajomego Nikona D5000 i nawet tam miło ostrzyło, więc z D90 będzie tylko lepiej.
    Zawistni posiadacze 80-200D-ED strasza psujacym sie silnikiem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •