Witam
jestem nowym użytkownikiem forum, przygodę z aparatem rozpocząłem stosunkowo niedawno od zakupu nikona d40 i fotografowaniem dziecka. Standardowo do Aparatu był dodany obiektyw Nikkor 18-55 mm 1:3,5-5,6 GII ED dzisiaj na
aukcji znalazłem takie coś
http://allegro.pl/konwerter-tele-2x-...225028085.html
i moje pytanie jest takie czy to w ogóle działa, a jeżeli tak to jak przekłada się na jakość zdjęcia, czy w ogole warto to kupić. Z tego co rozumiem to taki konwerter zwiększa ogniskową obiektywu ok. 2x.
A do zakupu obiektywu z wiekszą ogniskową jeszcze nie dorosłem(na ten moment brak funduszy)
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami