nie wiem czy było, ale wszyscy się zachwycają Nikonem D7000, więc:
http://www.sony.pl/product/dsi-body-...TechnicalSpecs
oraz tańsza zabawka:
http://www.sony.pl/product/dsi-body-...TechnicalSpecs
Szukaj
nie wiem czy było, ale wszyscy się zachwycają Nikonem D7000, więc:
http://www.sony.pl/product/dsi-body-...TechnicalSpecs
oraz tańsza zabawka:
http://www.sony.pl/product/dsi-body-...TechnicalSpecs
szkoda, że to już nie to samo forum...
To Sony ma swoje zalety. Po pierwsze jest NAPRAWDĘ małe.
Mniejsze niż np. Nikon D3100.
Ja lubię jasne obiektywy, to Sony ma 3 punkty krzyżowe AF.
Nikon tylko 1 nawet w D90.
No i jeszcze Sony ma teraz nowy obiektyw 85mm 2.8,
waży poniżej 200g.
Profesjonalny sprzęt to oczywiście nie jest,
ale ten aparat z niewielkimi stałkami może być fajny.
Sony idzie w stronę zalania rynku EL jaknajróżniejszym sprzętem (lustrzanki konwencjonalne, pelikany, nexy) - mają w tej chwili w ofercie A290/390/450/560/580/33/55 i dwa NEXy, to jest chyba tyle co pozostali najwięksi gracze rynku w tym segmencie razem wzięci. Potem dłuuuugo nic i nagle rodzynki A850/900 z powoli kompletującą się high-endową szklarnią. Najbardziej jednak boli ta dziura w środku bo rowzijający się amatorzy nie mają na co przeskoczyć. Ale idzie Photokina i zobaczymy co najbliższa przyszłość pokaże - zapowiadany jest roadmap E-systemu, może makieta A77, coś konkretnego powinno być w sprawie następcy A700 i więcej optyki cajsa dla A-systemu.
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
a77 --> górny wyświetlacz, chyba będzie bardziej praktyczny niż w modelach pełno klatkowych Link
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
Sony robi na prawdę mocny sprzęt. W każdym razie mogę tak powiedzieć po swojej przygodzie z A700, którą jakiś czas temu sprzedałem. Wielu twierdzi, że najlepsza z alf jakie powstały i chyba coś w tym jest. Ja jednak miałem z nim jedyny, ale za to dla mnie duży problem. Nie podobało mi się oddanie barw skóry. Wychodziła jakoś szaro i nieciekawie nawet po obróbce. Fakt, że wcześniej miałem Fuji S3 Pro i mam trochę inne standardy, co do odcieni skóry, ale te alfy mają coś nieteges z odcieniami skóry (może europejskiej). Początkowo myślałem, że to wina obiektywu sigmy, ale miałem później inne szkła, w tym Sonnara i problem pozostał. Ciekawy jestem czy to zmienili. Jak widzę sample z innych alf, to problem się powtarza. Balans bieli też pozostawał trochę to życzenia, ale nie było w sumie źle. Ogólnie akurat A700 świetna i jak widać po cenach - wciąż trzyma się mocno. Gdy ja kupowałem, to przelicznik dolara był super i wyszła śmiesznie tanio.
Ostatnio edytowane przez Facet ; 22-09-2010 o 19:54
Kiedyś dużo i różnie, teraz tylko maupka P7K jedynie słusznej #firmy
Skontaktuj się z nami