Close

Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 408
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    173

    Domyślnie

    Wiem że jest przydatny - i to jak bardzo - tak się do niego przyzwyczaiłem że już nawet nie pamiętam kiedy info wyświetlałem na LCD .
    JumboX
    D750, D90, N18-35G, N28-105D IF, N35 1.8G, N50 1.8G N851.8D, S150 2.8, T150-600, SB-900

  2. #12

    Domyślnie

    Od Siebie też wrzucę 3 grosze. Używałem D3000 od grudnia 2009, po paru miesiącach zaczynało wkurzać że cokolwiek chcesz zmienić musisz wchodzić w menu. Od miesiąca używam D90 i.... oj długo go nie zamienię na nic lepszego(czyt. wyższy model) bo po prostu jak dla amatora jest to puszka wystarczająca w 100%.
    Cóż nie będę porównywał specyfikacji tych aparatów bo to możesz znaleźć na stronach internetowych, natomiast zachęcam... wręcz rozkazuje Ci wziąć D90 o ile finanse nie przeszkadzają.

    Pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jumbox Zobacz posta
    ... nie wspominajac o takim małym detaliku jak możliwosć podłaczenia wężyka spustowego co w D5k raczej się nie uraczy
    wasted_seed, jak masz kasę, to bierz D90.

    Tak w kwestii sprostowania, to w D5k oraz D31h da się podłączyć wężyk spustowy, dedykowany nikona to MC-DC2. O ile się orientuję, to w D3k się nie da.
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar tkopec
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    Łuków/Radzyń Podlaski
    Posty
    35

    Domyślnie

    bierz d5000 i sie nie zastanawiaj.jak dla amatora to puszka the best

  5. #15

    Domyślnie

    Jak pierwszy raz przeczytałem Twój post to pomyślałem: bierz D5000 jak dla amatora na początek będzie OK a za różnicę do D90 kup zewnętrzną lampę.
    Ale po przeczytaniu wątku o D7000 i zainteresowaniu tą puchą ceny na d90 powinny spadać.
    I mimo że to nie nowość to jak napisali koledzy jeszcze przez wiele lat będzie to topowy model dla amatora.

    Reasumując jeśli poważnie podchodzisz do fotografowania odczekaj i kup D90, jeśli nie jesteś pewny czy będzie to Twoja pasja idź dzisiaj i kup D5000 i ciesz się robieniem zdjęć a może za rok zamarzysz o D7000

  6. #16

    Domyślnie

    Kiedy D7000 wchodzi do sprzedazy co by D90 potaniał?

  7. #17

    Domyślnie

    D5000, a D90 to przepaść. Obraz ten sam, ale wygoda użytkowania to inna bajka. Po zabawie D90 puszki typu D3000 czy D5000 będą wydawać Ci się toporne, ubogie. Ja zmieniałem D60 na D90. Silnik w body też ma swoje zalety, wydajesz więcej na aparat, ale możesz skorzystać ze starszych, tańszych obiektywów.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasted_seed Zobacz posta
    Kiedy D7000 wchodzi do sprzedazy co by D90 potaniał?
    dobre pytanie
    Nikon D90, S18-200, N50 1.8 + Canon Powershot S3 IS

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BoloSr Zobacz posta
    dobre pytanie
    10-20 pazdziernik 2010
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez onia Zobacz posta
    10-20 pazdziernik 2010
    wróżka ???
    a D3100 kiedy bedzie ???
    Nikon D90, S18-200, N50 1.8 + Canon Powershot S3 IS

Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •