Wiem że jest przydatny - i to jak bardzo - tak się do niego przyzwyczaiłem że już nawet nie pamiętam kiedy info wyświetlałem na LCD.
Szukaj
Wiem że jest przydatny - i to jak bardzo - tak się do niego przyzwyczaiłem że już nawet nie pamiętam kiedy info wyświetlałem na LCD.
JumboX
D750, D90, N18-35G, N28-105D IF, N35 1.8G, N50 1.8G N851.8D, S150 2.8, T150-600, SB-900
Od Siebie też wrzucę 3 grosze. Używałem D3000 od grudnia 2009, po paru miesiącach zaczynało wkurzać że cokolwiek chcesz zmienić musisz wchodzić w menu. Od miesiąca używam D90 i.... oj długo go nie zamienię na nic lepszego(czyt. wyższy model) bo po prostu jak dla amatora jest to puszka wystarczająca w 100%.
Cóż nie będę porównywał specyfikacji tych aparatów bo to możesz znaleźć na stronach internetowych, natomiast zachęcam... wręcz rozkazuje Ci wziąć D90 o ile finanse nie przeszkadzają.
Pozdrawiam
D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466
bierz d5000 i sie nie zastanawiaj.jak dla amatora to puszka the best
Jak pierwszy raz przeczytałem Twój post to pomyślałem: bierz D5000 jak dla amatora na początek będzie OK a za różnicę do D90 kup zewnętrzną lampę.
Ale po przeczytaniu wątku o D7000 i zainteresowaniu tą puchą ceny na d90 powinny spadać.
I mimo że to nie nowość to jak napisali koledzy jeszcze przez wiele lat będzie to topowy model dla amatora.
Reasumując jeśli poważnie podchodzisz do fotografowania odczekaj i kup D90, jeśli nie jesteś pewny czy będzie to Twoja pasja idź dzisiaj i kup D5000 i ciesz się robieniem zdjęć a może za rok zamarzysz o D7000![]()
Kiedy D7000 wchodzi do sprzedazy co by D90 potaniał?
D5000, a D90 to przepaść. Obraz ten sam, ale wygoda użytkowania to inna bajka. Po zabawie D90 puszki typu D3000 czy D5000 będą wydawać Ci się toporne, ubogie. Ja zmieniałem D60 na D90. Silnik w body też ma swoje zalety, wydajesz więcej na aparat, ale możesz skorzystać ze starszych, tańszych obiektywów.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Skontaktuj się z nami