Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tatry szerzej

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ja pierdykam ale odjazd te ostatnie foty Super .
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  3. #3

    Domyślnie

    Niezła schiza 13 i 14, 12 też mi się podoba.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #4

    Domyślnie

    13 jest zrobiona z 12 właśnie

  5. #5

    Domyślnie

    Za.....te. Dwie ostatnie powalają. Dobra robota.

  6. #6

    Domyślnie

    Heh a ja powiem tak: nie podobają mi się panoramy 360, tak z definicji, natomiast "zwykłe" panoramy są zwyczajnie niezwykłe a 7 i 10 są vsop

  7. #7

    Domyślnie

    Moim zdaniem jakby wszystkie były 360, to by było nie do strawienia, ale jak są 1-2 w secie, a raczej w setach wszystkich, którzy pokazuja zdjęcia to jest ok.
    Taki kadr pokazuje zupełnie inaczej to co widzielismy i dynamizuje cały set. To moje zdanie.

  8. #8

    Domyślnie

    dzięki za odwiedziny i komentarze, fajnie że coś tam się podoba, jeśli chodzi o 360 też nie przepadam za nimi i zrobiłem w sumie tylko dwie żeby spróbować zrobić z nich później te kuliste, osobiście uważam że znacznie lepiej się ogląda jak nie są tak rozciągnięte, najbardziej irytujące jest jak się robi 10-40 kadrów 35-tką na szybko a później się okazuje że zabrakło dwóch kadrów do całości - trzeba całość przycinać i wychodzą takie "jamniki" , zresztą mam nadzieję że niedługo będzie okazja poćwiczyć na następnym plenerze :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •