Close

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 181

Wątek: Złote Tatry!

  1. #161

    Domyślnie

    Nasz powrót co prawda przez chwile wyglądał tak jak poniżej, ale daliśmy radę.


  2. #162

    Domyślnie

    No i my właśnie dotarliśmy do domu. Dzięki Piotrze za organizację oraz wszystkim za towarzystwo i do następnego razu...

  3. #163

  4. #164

    Domyślnie

    I my też już w łóżeczku
    ....D200 + D7K , 85/1.8, 18-200, 70-200, 8mm fiszka, SB-800

  5. #165

    Domyślnie

    I my dotarliśmy na miejsce więc meldujemy się.
    Piotrze dziękujemy razem z Jolą za super plener i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła przez cały ten pobyt w Zakopanym.
    Co do kilometrów, które przebyliśmy w tym czasie to dawno już nie pamiętam kiedy ostatni raz dokonałem takiego wyczynu.
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  6. #166

    Domyślnie

    Torun melduje sie z domku. Wlasnie dotarlismy. Robert z Anna dotra pewnie za chwilke. Dziekujemy za organizacje i przesympatyczne towarzystwo. Czekamy na nastepny plener.
    Pozdrawiam, Karol.

  7. #167

    Domyślnie

    I ja się melduję. Powiem Wam tak. Wrócił we mnie duch plenerów o jakich marzyłem. Oczywiście TYLKO DZIĘKI WAM!!! Sami zresztą wiecie dlaczego, bo byliśmy tam świetnie rozumiejącą się grupą. Kilka nowych osób które się z nami "wtopiły w klimat" mam nadzieję że już czują się jak we własnej rodzinie. Jeśli nie to następnym razem będzie tak już na 100%



    BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, ZA WSZYSTKO...

    Ps. Czekam na kolejne meldunki.
    Ps.2 Będą jeszcze zbiorówki, ale czekam przede wszystkim na Wasze zdjęcia

  8. #168

    Domyślnie

    chcielismy Wam pobudke zrobic w sobote grubym switem wracajac z Alp ale napiecie czasowe kurczaka nie pozwolilo :/ moze to i lepiej

    Pjetja - nie dostalem obiecanego ememesa! ;>
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #169

    Domyślnie

    chcielismy Wam pobudke zrobic w sobote grubym switem wracajac z Alp ale napiecie czasowe kurczaka nie pozwolilo :/ moze to i lepiej

    Pjetja - nie dostalem obiecanego ememesa! ;>
    Rano grzecznie zwlekaliśmy się z łóżek. Śmiało trzeba było atakować. Wspólnie wciągnęlibyśmy po paróweczce na śniadanie

    Pjetja - nie dostalem obiecanego ememesa! ;>
    Obiecany pójdzie

  10. #170

    Domyślnie

    Witam dotarłem wczoraj o 18.00 dopiero dzisiaj przy kompie, dzięki za wspaniały plener, dopiero na takich wyjazdach widać że NIKONIARZE to prawdziwa rodzina. Pozdrawiam.
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •