Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: cold or warm ?

  1. #11

    Domyślnie

    heh akurat on miał taki garnitur, ba miał nawet granatowe buty !
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  2. #12

    Domyślnie

    No to chyba sprawa jasna - głupio by było, gdyby PM dostała zdjęcia z tak dramatycznie innym kolorem garnituru niż był w oryginale...?
    N

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monikowska Zobacz posta
    heh akurat on miał taki garnitur, ba miał nawet granatowe buty !
    Dokladnie jak mial garnitur niebieski to zostawic w zimnej tonacji
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •