Witam
Mam problem z formatem 30x45cm
Posiadam d700 (12,1mln pikseli) . Z tego co rozumuję wychodzi to format 36cmx24cm...tzn że nie mogę zrobić odbitki 30cmx45cm???
Musiałabym wtedy "powiększyć" fotę ale ona pewnie starci na jakosci
Jak to jest? Prosze o podpowiedź.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami