Taki link http://www.polskieaparaty.republika.pl/ na początek.
Sam mam z ukazanych na tej stronie Start 66 ale ostatnio używałem go gdy byłem maleńki![]()
Wiecie moze jak jest w dzisiejszych czasach z możliwością wywołania kliszy średnioformatowej i zrobienia z niej odbitek? Wydaje mi się, że większość fotozakładów nie bawi sie w to bo powszechne są maszyny do wywoływania, a one chyba preferują tylko mały obrazek.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami