Może to głupie pytanie ale mam SB900 od niedawna i robiłem zdjęcia w kościele. Obiektyw T17-50 2.8 Iso 1600. lampa na TTLBL i tak w miarę jest tylko przy 2.8. Na wyższych wartościach przysłony światłomierz pokazuje że jest baaardzo ciemno. Co źle robię?Nikon D90 ustawiony na A.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami