Close

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138
  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez streetfighter69 Zobacz posta
    Akurat Nikon oferuje uzytkownikom calkiem sensowne kompromisy...
    Ale ja odniosłem się do poniższego:

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    ...Zawsze lepiej sprzedać dwa korpusy, niż jeden.
    2 korpusy: dla profi i amatora; zabrakło mi semi-profi (czyli następcy D700)
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  2. #132

    Domyślnie

    No fakt, jeszcze jest Sony, zapomnialem Niemniej jednak Sony nie ma w ofercie uniwersalnej pelnej klatki dla reportera, wiec dziura w ofercie jest jeszcze wieksza. A Leica to tez system, ale tak niszowy, ze celowo nie bralem go pod uwage, podobnie jak sredniego i wielkiego formatu. Moja wypowiedz skonstruowalem w oparciu o rynek lustrzanek cyfrowych.

    2 korpusy: dla profi i amatora; zabrakło mi semi-profi (czyli następcy D700)
    Popi, to w takim razie D700 zaliczasz do puszek profi czy amatorskich, bo nie rozumiem... Nikon pozycjonuje ta puszke jako backup dla pro, majacego w posiadaniu korpus jednocyfrowy, np. D3/S/X. Wg mnie natomiast, zwlaszcza w warunkach polskich, jest to puszka pomiedzy semi-profi a profi, ze wskazaniem na profi.
    Ostatnio edytowane przez streetfighter69 ; 13-10-2010 o 11:16
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #133

    Domyślnie

    Na tym forum już dawno ogłoszono że D700 to puszka dla zaawansowanego amatora, więc nie co dyskutować. Nikon może się przecież mylić
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  4. #134
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2014
    Miasto
    Switzerland ( SG )
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jakoże jestem posiadaczem Canona, i jak dużo osób stąd planuje migracje do Nikona, stwierdziłem że poczciwego 5D1 i 24 L i 135 L za cholere nie sprzedam ( 1d2 + 85 1,8 pójdzie do zyda ) Na bank kupie gdzieś z drugiej ręki D3s i 14-24 do kompletu Będe robił na dwóch systemach, a co !

  5. #135

    Domyślnie

    Nagroda dla Pana powyżej za wykopalisko sprzed 5 lat
    Ale tak swoją drogą to stare 5d classic + 135L to miodny zestaw w plener!
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  6. #136
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2014
    Miasto
    Switzerland ( SG )
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mi sie bardziej podoba obraz z 24 :P Ale to nie wątek o tym Aczkolwiek ,dlaczego nikon ? Bo chce mieć wkońcu AF który działa ! bo.. nawet w ten z 1dX nie wierze pomimo że owej puszki nie macałem

  7. #137

    Domyślnie

    Różnica AF między mkI a mk3 będzie spora. Mój znajomy ma właśnie mk3 i to całkiem fajna puszka.
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  8. #138
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2014
    Miasto
    Switzerland ( SG )
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ogólnie na AF z 1d2 nie narzekam, ale za małe iso.. Poza tym, działa nienagannie i jeden z najlepszych AF jaki miałem Miałem 1d3 z wadliwej serii, po wymianie bebechów- co miało pomóc gorszy od 1d2..poszedł do żyda. Dlatego myslę nad D3s jak czasem coś na sportowo pofoce

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •