Witam wszystkich bardzo serdecznie i w Świątecznym nastroju.Mam pytanko posiadam lampe model Toshiba 320 jeszcze używaną w zenicie czy bedzie ona współgrała z nikusiem D70s.
Szukaj
Witam wszystkich bardzo serdecznie i w Świątecznym nastroju.Mam pytanko posiadam lampe model Toshiba 320 jeszcze używaną w zenicie czy bedzie ona współgrała z nikusiem D70s.
Skontaktuj się z nami