Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wierzby 2.

  1. #1

    Domyślnie Wierzby 2.

    Witam.

    Jeśli ktoś teraz powie że niebo do kitu to tu jest odpowiedz dlaczego w pierwszej wersji zrezygnowałem z niego pokazując większą ilość podłogi


    Zapraszam.




    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo dobre niebo, w bdb momencie nacisnales spust Swiatelko na podlodze robi swoje.
    Mi sie podoba.
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie jest ...niebo na tak

  4. #4

    Domyślnie

    Toś mi zabił ćwieka tym kadrem - sam już nie wiem, czy lepiej z niebem czy bez
    Wiem natomiast, że zdjąłbym sporo nasycenia z chmur, tak żeby wpadały w delikatnie tylko niebieskawą szarość - wtedy byłbym w pełni kontent. Ale to jedynie taka luźna sugestia - kwestia gustu i tyle
    Tak czy owak, praca na plus
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  5. #5

    Domyślnie

    To ze wierzby, to ledwo widac...ale >T0< swiatlo w dolne czesci kadru super sie komponuje z tym niebem jak dla mnie. Podoba sie.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 07-09-2010 o 23:27
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Fajnie zestawione groźne niebo z ciekawie rozświetlona podłogą .
    Całość bardzo fajnie się komponuje, chociaż muszę się zgodzić z uwagami Jacka co do nasycenia nieba .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fremen Zobacz posta
    Toś mi zabił ćwieka tym kadrem - sam już nie wiem, czy lepiej z niebem czy bez
    Wiem natomiast, że zdjąłbym sporo nasycenia z chmur, tak żeby wpadały w delikatnie tylko niebieskawą szarość - wtedy byłbym w pełni kontent. Ale to jedynie taka luźna sugestia - kwestia gustu i tyle
    Tak czy owak, praca na plus
    Wypada się zgodzić co do nieba,ale co do kadru to właśnie miałem wątpliwości.
    Dzięki.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  8. #8

    Domyślnie

    Swietne, ale niebo chyba nieco za ostro

  9. #9

    Domyślnie

    Podoba mi się. Chętnie zobaczyłbym jeszcze pionowy kadr.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Podoba mi się. Chętnie zobaczyłbym jeszcze pionowy kadr.
    Przykro mi
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •