Szukaj
Ładnie pokazane ale to co mnie rozprasza to te chałupki po lewej
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Bardzo ładnie pokazane.
hehe, no ladnie, to byl calkiem przyjemnie spedzony czas, poza tym pierwszy raz trafilem tam takie swiatlo.....brawo Al
Nikon http://greg77.com/
świetnie zrobione Al, to bardzo urokliwe miejsce - osóbki z lewej stempelkiem![]()
To ja się do tego miliana nie zaliczampiękne miejsce świetnie pokazane, może faktycznie ta lewą stronę można poczyścić
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Piękne. Mi domek z lewej nie przeszkadza. Wolałbym jednak ciut wiecej tego szpaleru drzew z lewej. Gdyby było jeszcze jedno w kadrze, bliżej, pięknie poprowadziłyby wzrok w kierunku zamku.
Bardzo ładnie i czysto.
Skontaktuj się z nami