Po przeczytaniu postu "D90 - mechaniczna kalibracja AF" postanowiłem sprawdzić swojego D90 pod względem AF
i oto wyniki
D90 + 35 1.8 Nikon
ISO 200; f 1.8
D90 + 18-105 Nikon
ISO 200; f 3,5
I teraz przydało by sie to jakoś naprawić, bo chyba ten BF jest zbyt duży, co? Jak myślicie?
Proszę o opinie i jakieś podpowiedzi.
Z góry dzieki.
Dać na postępu czy samemu to zrobić tak jak jest to opisane w wątku "D90 - mechaniczna kalibracja AF", a może już ktoś ma wprawę w Kalibracji AF to mi pomoże.?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami