Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #11

    Domyślnie

    Ale biorąc pod uwagę kompletny zestaw Rangera wraz z rabatem u dystrybutora, to wcale nie wychodzi najdrożej.

  2. #12

    Domyślnie

    wszystko git ale jak ktos ma modyfikatory na mocowanie bowensa...
    chociaz musze sie przyznac ze sam myslalem o ranger quadra
    male, sprytne, mozliwe ze za jakis czas wroce do tego pomyslu
    raczej do swiecenia na ostro plus jeden modyfikator typu rotalux plus do dwoch glowek ring
    troche srednio sie mozna czegos w Polsce dowiedziec, jeden sprzedawca mnie zlal, drugi napisal
    ze ringa nie ma
    a ze Szwajcarii dostalem info ze jest juz w sprzedazy i ze dostane 10% rabatu plus wysylke gratis
    zawsze mnie dziwi ze tyle lat juz minelo od 89 a niektorzy jeszcze porzadnego podejscia do handlu nie wprowadzili do tej pory

  3. #13

    Domyślnie

    Zapytaj w http://www.cobraart.pl/ ja tam bylem osobiscie, maja troche sprzetu do pomacania po za tym wydaja sie byc dosc kompetentni i skorzy do dogadania sie.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KEYZOR Zobacz posta
    Zapytaj w http://www.cobraart.pl/ ja tam bylem osobiscie, maja troche sprzetu do pomacania po za tym wydaja sie byc dosc kompetentni i skorzy do dogadania sie.
    Tam tez pytalem wlasnie oni napisal ze ringa nie ma.
    Ostatnio edytowane przez marszull ; 08-09-2010 o 14:02

  5. #15
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Obawiam sie ze na elinke musialbym ostatnia nerke wydlubac a i osprzetu do bowensa mam juz troche

  6. #16

    Domyślnie

    Nie wiem czy rozwiazanie w postaci Tronix'a Cie satysfakcjonuje. Ale mi po wszystkich poszukiwaniach wydaje sie dosyc rozsadne.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    wszystko git ale jak ktos ma modyfikatory na mocowanie bowensa...
    chociaz musze sie przyznac ze sam myslalem o ranger quadra
    male, sprytne, mozliwe ze za jakis czas wroce do tego pomyslu
    raczej do swiecenia na ostro plus jeden modyfikator typu rotalux plus do dwoch glowek ring
    troche srednio sie mozna czegos w Polsce dowiedziec, jeden sprzedawca mnie zlal, drugi napisal
    ze ringa nie ma
    a ze Szwajcarii dostalem info ze jest juz w sprzedazy i ze dostane 10% rabatu plus wysylke gratis
    zawsze mnie dziwi ze tyle lat juz minelo od 89 a niektorzy jeszcze porzadnego podejscia do handlu nie wprowadzili do tej pory
    Hmm ja byłem osobiście w Milso i nie było problemu. Była wycena, odpowiedni rabat i gratisy.

  8. #18

    Domyślnie

    A ja napisalem maila na ktorego nie raczyli odpowiedziec.
    Z cobraart odpowiedzieli od razu, ale napisali ze ringa nie ma (mimo ze szwajcarzy dwa dni pozniej napisali ze jest)
    Generalnie to po naprawde coraz lepszych doswiadczeniach ze sprowadzaniem sprzetu z UK, to sobie chyba odpuszcze zakupy od polskich dystrybutorow.

  9. #19
    conik
    Gość

    Domyślnie

    faktyczne jak sie przyjzalem tronixom moze to i bedzi edobry pomysl
    nie bede musial zmieniac sprzetu i za stosunkowo male pieniadze bede mial mobilne zrodlo zasilania

  10. #20

    Domyślnie

    tronixy sa spoko, nawet waga i wielkosc nie jest jakos "mega"
    zreszta jak sie wybiera w plener z dwoma lampami, statywami i modyfikatorami roznej masci to tronix tez sie spokojnie gdzies upchnie
    tylko wez poprawke ze dane producenta co do wydajnoscui sa wg mnie zawyzone
    ale o tym mozesz przeczytac w tescie ktory opublikowalem na forum
    ps aha wczoraj dostalem mailing ze beda dwa nowe tronixy, moze warto poczekac chwilke

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •