Close

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #121
    conik
    Gość

    Domyślnie

    tylko tu sie robi juz finansowo nieciekawie...caly wic polegac mial na tym ze zabawa z inwerterem i akumulatorem to raczej budzetowa zabawka

  2. #122

    Domyślnie

    jakby dzialalo tak jak powinno to mimo wszsytko taniej o tysiaka niz tronix

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KEYZOR Zobacz posta
    jakby działalo tak jak powinno to mimo wszystko taniej o tysiaka niż tronix
    Do przetwornicy dolicz accu (żelowy, bo z h2so4 to raczej nikt nie będzie biegał), ładowarkę do niego i coś w co cały ten szpej trza wsadzić. A tronix to rozwiązanie kompletne i bardziej wydajne.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #124

    Domyślnie

    mam ta przetwornice z ostatniego linka i nie działa ma niby sinusa. Także na razie Powerlux/Tronix jest jedyną alternatywą.

  5. #125

    Domyślnie

    Witam

    Ja tak czytam i czytam o lampach i synchronizacja mnie przeraza czy ktos testowal Elichrom ranger quadra rx albo ranger Rx speed AS.
    Nic ciekawego nie można znaleźć z czasami nie tylko do studia.
    Kupiłem tronixa i chyba go oddam po kosztach bo co do lamp nie moge sie zdecydować.


    Darek

  6. #126

    Domyślnie

    Chodzi Ci o czasy synchronizacji czy czasy trwania blysku??

  7. #127

    Domyślnie

    synchro mam max 1/320 , chodzi o czas trwania błysku - możliwość do spotu zastosowania lamp tez .

    KEYZOR odpisujemy sobie na canonie tez

    Darek

  8. #128

    Domyślnie

    dzygit nie wiem czy celowo, ale w Twoim opisie "Camera don't take a pictures, lenses do !!!!!" nie wszystko jest poprawnie
    Mamiya + Sony

  9. #129

    Domyślnie

    Elinchrom mrozi ruch spokojnie np. podskakujacego czlowieka sprawdzalem to.

    KEYZOR odpisujemy sobie na canonie tez
    wlasnie myslalem czy to Ty b.t.w. tez mam na imie darek

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    dzygit nie wiem czy celowo, ale w Twoim opisie "Camera don't take a pictures, lenses do !!!!!" nie wszystko jest poprawnie

    wiem ale to cytat z książki , gramatyka po hamerykańsku ahahahaha


    Sprawdzałem ceny bowensa ale ceny quadx 3200 powalają , elinchrom lub profoto używka z usa zostaje na rynku.
    Tylko do profoto dostać jakieś części to tez jest cud.

    Ale żeby było ciekawiej przeczytałem ze przepisy się zmieniły w stosunku do przewożonych urządzeń droga lotnicza i możne być ciekawie jak ty polecisz a rangera nie będziesz mógł zapakować nawet do głównego.

    quadra vs ranger speed as nadal na placu boju , moc vs mobilność.
    Niektórzy mówią ze skoro qudra rx wyszła to może renger rx 2 juz na gwiazdkę .


    Darek
    Ostatnio edytowane przez dzygit ; 03-10-2010 o 16:07

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •