czy mozna jakims urzadzeniem sprawdzic czy na wyjsciu z przetwornicy jest sinusoida czy schodki?
Szukaj
czy mozna jakims urzadzeniem sprawdzic czy na wyjsciu z przetwornicy jest sinusoida czy schodki?
http://allegro.pl/przetwornica-pelna...242623291.html
Ktoś chętny do sprawdzenia?
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
mam prawie identycznie wyglądająca jak chodzi o obudowę (bo ja mam srebrną), ale proffitexx. No i lampy z nią nie chodzą. Z tym, że u mnie nie napisano nic o sinusoidzie. Hm, nie wiem.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
jest jeszcze taki wynalazek
http://tinyurl.com/2vqwe2m
I ten jest u kilku sprzedawców. Niestety żaden nie jest w jakieś rozsądnej odległości od mego miejsca stałego pobytu.
Może by zagadać z którym i podjechać z jakimś błyskogratem w celu sprawdzenia sinusa?
Ps. Jacek, twoja to ta:
http://tinyurl.com/2woyxv7?
Kolor i nazwa pasujeJak ta nie bangla, to poprzednimi też chyba nie ma co sobie głowy zawracać.
Z drugiej strony, jak bym miał dać 1k zł za przetwornicę, to już wolę trochę dołożyć i nabyć tronixa
Ostatnio edytowane przez szymony ; 29-09-2010 o 18:14
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
tez sie natknalem na ta z pierwszego linka od szymony no i na razie napisalem do sprzedawcy czy jest mozliwosc zwrotu jesli nie bedzie sinusoidy tylko zeby![]()
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
To z 1 linku od szymony to jak zapytalem w tym sklepie czy mozna podlaczyc urzadzenie przed zakupem zeby przetestowac, to powiedzieli ze absolutnie nie wolno bo moze sie zepsuc, raczej nie staja frontem do klienta.
no to kolek im w otworek nie chca sprzedac ich sprawa![]()
Za to polecam tego goscia mozna do niego w kazdej chwili podskoczyc i wyprobowac jakos nie dalem rady trafic nigdy do tego rybnika ale przez tel powiedzial ze nie ma problemu z testowaniem. http://allegro.pl/przetwornica-czyst...245297939.html ma tez inne moce
Skontaktuj się z nami