Close

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #111
    conik
    Gość

    Domyślnie

    czy mozna jakims urzadzeniem sprawdzic czy na wyjsciu z przetwornicy jest sinusoida czy schodki?

  2. #112

  3. #113
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #114

    Domyślnie

    mam prawie identycznie wyglądająca jak chodzi o obudowę (bo ja mam srebrną), ale proffitexx. No i lampy z nią nie chodzą. Z tym, że u mnie nie napisano nic o sinusoidzie. Hm, nie wiem.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #115

    Domyślnie

    jest jeszcze taki wynalazek
    http://tinyurl.com/2vqwe2m
    I ten jest u kilku sprzedawców. Niestety żaden nie jest w jakieś rozsądnej odległości od mego miejsca stałego pobytu.
    Może by zagadać z którym i podjechać z jakimś błyskogratem w celu sprawdzenia sinusa?

    Ps. Jacek, twoja to ta:
    http://tinyurl.com/2woyxv7?
    Kolor i nazwa pasuje Jak ta nie bangla, to poprzednimi też chyba nie ma co sobie głowy zawracać.
    Z drugiej strony, jak bym miał dać 1k zł za przetwornicę, to już wolę trochę dołożyć i nabyć tronixa
    Ostatnio edytowane przez szymony ; 29-09-2010 o 18:14
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #116
    conik
    Gość

    Domyślnie

    tez sie natknalem na ta z pierwszego linka od szymony no i na razie napisalem do sprzedawcy czy jest mozliwosc zwrotu jesli nie bedzie sinusoidy tylko zeby

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Ps. Jacek, twoja to ta:
    http://tinyurl.com/2woyxv7?
    Kolor i nazwa pasuje Jak ta nie bangla, to poprzednimi też chyba nie ma co sobie głowy zawracać.
    Tzn ja mam ciut słabszą - ciągła moc 1000W, 2000 W "chwilowo".
    Albo z tą sinusoidą to się cos nie zgadza, albo ja nie wiem.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  8. #118

    Domyślnie

    To z 1 linku od szymony to jak zapytalem w tym sklepie czy mozna podlaczyc urzadzenie przed zakupem zeby przetestowac, to powiedzieli ze absolutnie nie wolno bo moze sie zepsuc, raczej nie staja frontem do klienta.

  9. #119
    conik
    Gość

    Domyślnie

    no to kolek im w otworek nie chca sprzedac ich sprawa

  10. #120

    Domyślnie

    Za to polecam tego goscia mozna do niego w kazdej chwili podskoczyc i wyprobowac jakos nie dalem rady trafic nigdy do tego rybnika ale przez tel powiedzial ze nie ma problemu z testowaniem. http://allegro.pl/przetwornica-czyst...245297939.html ma tez inne moce

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •