Miałem słabą pogodę nad morzem, więc zrobiłem kilka ujęć. Oto jedno z nich. Opinie mile widziane. Pozdrawiam Szymon
Szukaj
Miałem słabą pogodę nad morzem, więc zrobiłem kilka ujęć. Oto jedno z nich. Opinie mile widziane. Pozdrawiam Szymon
Zbędny
troszkę za jasne, ogólnie pozytywne, miłe dla oka.
D80 - sigma 28-70 f/2.8 - 50f/1.8 - SB800 - ciąg dalszy nastąpi...
Jak wyżej: troszkę za jasno i jak dla mnie minimalnie brakło GO (lewe oko modelki jest ostre a prawe już nie) Poza tym bardzo przyjemne
![]()
Pozdrawiam:
tatusiek
trochę nie pasuje mi tu ta winieta, albo daj jej więcej albo pokaż bez niej no i podciągnij trochę kontrast ...
D70s, kilka słoików i chęci do nauki
Ogniskowa trochę nie korzystna, strasznie uwidoczniło nos modelki.
co to za siateczka po prawej na zdjęciu ?
Siateczka to pewnie drobna firana, ogniskowa hmm chyba robiłem stałką nie pamietam, a jestem na iPhone także nie sprawdze tego. Z jasnością może faktycznie za jasno bo ja mam laptopa, któremu 5 rok idzie także punktu odniesienia nie mam.
Zbędny
Skontaktuj się z nami