Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kasia

  1. #1

    Domyślnie Kasia


    Miałem słabą pogodę nad morzem, więc zrobiłem kilka ujęć. Oto jedno z nich. Opinie mile widziane. Pozdrawiam Szymon
    Zbędny

  2. #2

    Domyślnie

    troszkę za jasne, ogólnie pozytywne, miłe dla oka.
    D80 - sigma 28-70 f/2.8 - 50f/1.8 - SB800 - ciąg dalszy nastąpi...

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wyżej: troszkę za jasno i jak dla mnie minimalnie brakło GO (lewe oko modelki jest ostre a prawe już nie ) Poza tym bardzo przyjemne
    Pozdrawiam:
    tatusiek

  4. #4

    Domyślnie

    trochę nie pasuje mi tu ta winieta, albo daj jej więcej albo pokaż bez niej no i podciągnij trochę kontrast ...
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Ogniskowa trochę nie korzystna, strasznie uwidoczniło nos modelki.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Mikee
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    142

    Domyślnie

    co to za siateczka po prawej na zdjęciu ?

  7. #7

    Domyślnie

    Siateczka to pewnie drobna firana, ogniskowa hmm chyba robiłem stałką nie pamietam, a jestem na iPhone także nie sprawdze tego. Z jasnością może faktycznie za jasno bo ja mam laptopa, któremu 5 rok idzie także punktu odniesienia nie mam.
    Zbędny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •