Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Mniej jagodowa panorama Wigier...

    Poprzednia panorama, jak słusznie zauważyliście, była zbyt "jagodowa", zatem kolejna mniej niebieska, mam nadzieję, że również przypadnie do gustu (swoją drogą muszę poważnie zabrać się za kalibrację monitora).

    FX/DX/CX/www

  2. #2

    Domyślnie

    Tak jak wczesniejsza byla MZ slaba tak ta robi wrazenie.......wspaniale niebo zarejestrowales......nie wiem czy nie zrezygnowal bym z prawej strony......

  3. #3

    Domyślnie

    I po wyeliminowaniu jagód jest elegancko, naprawdę jest na czym oko zawiesić.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    I po wyeliminowaniu jagód jest elegancko, naprawdę jest na czym oko zawiesić.
    Ano prawda
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie niebo zbyt "hdr-owe". No i przeszkadza ta poświata na drzewach z lewej strony. Pozostała chyba po maskowaniu.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie ma tu żadnego HDRa, jedynie nx trochę wspomagał wyciąganie cieni z drzew. Kurde, u mnie poświaty nie widać, może ja nie widzę poprostu.
    FX/DX/CX/www

  7. #7

    Domyślnie

    Świetna panorama...pozytywny odbiór jak dla mnie...jeśli można wiedzieć jakim obiektywem robiłeś?
    "Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465

  8. #8

    Domyślnie

    Trochę niebo wyszło brudne ale pomimo tego... przypadło mi do gustu. Człek siedzący na pomoście robi robotę.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •